Журналісти оприлюднили переписку нардепа Богдана Яременка з іншими жінками з сайтів знайомств (відео)

1315
Народний депутат від Слуги народу Богдан Яременко
Народний депутат від Слуги народу Богдан Яременко

Скандал навколо інтимної переписки депутата від «Слуги народу» отримав продовження

Голова комітету Верховної Ради з питань зовнішньої політики і міжпарламентського співробітництва, депутат від «Слуги народу» Богдан Яременко неодноразово спілкувався з жінками легкої поведінки під час парламентських засідань. Про це повідомляє сайт «Букви», який напередодні оприлюднив скандальне листування нардепа з повією під час засідання ВРУ, пише zaxid.net.

Як повідомляється, ще у вересні в об’єктив фотокореспондента видання потрапило листування Яременка з жінками легкої поведінки. Однак журналісти вирішили не публікувати все відразу і перевірити, чи матиме ця поведінка системний характер

«Листування, що з’явилося 29 жовтня, поставило жирну крапку в доказовій базі системного використання ескорт-послуг, які чомусь досі в нашій країні нелегальні», – пише видання.

Лише за останні два дні (29 і 30 жовтня) журналісти зафіксували кілька листувань нардепа з дівчатами під час голосування за закони.

Так, 29 жовтня нардеп погоджував зустріч з дівчиною зустріч найближчими днями.

«Вітаю. Я не лише не передумав, але ще в суботу запропонував зустрітися і перейти для полегшення спілкування в Вотсап або Вайбер. Навіть телефон залишив. Зустрітися можемо завтра ввечері або в четвер …», – писав нардеп.

Того ж дня у дівчини на ім’я Ельвіра нардеп цікавився, якому алкоголю вона надає перевагу.

«Під настрій. Вино, віскі, шампанське», – відповідала дівчина

Під час голосування Яременко читав анкету 32-річної жінки на ім’я Аліна, яка в анкеті вказала переваги: секс, зустріч, побачення. Також дівчина зауважила, що її не цікавлять стосунки.

У той же час парламентарій спілкувався з дівчиною, яка в месенджері Facebook була підписана як Анна Степаницька. Дівчина надіслала нардепу фотографію і похвалилася, що купила «комбез». Журналісти зазначили, що дівчина вже видалила профіль із соцмережі. Але на сайтах знайомств і кастингів для фільмів зареєстрована 20-річна дівчина з таким ім’ям і прізвищем.

Окремо журналісти відзначили листування нардепа з жінкою на ім’я Галина, з якою в нього були раніше стосунки. Судячи з переписки Галина просила депутата 10 тис. доларів.

«Привіт. Я знову прошу тебе про допомогу. Я знаю, що можливо набридла тобі своїми проблемами. Але, це мрія всього мого життя, будь ласка допоможи ти знаєш я живу на зйомній квартирі є можливість мати свою квартиру. Мені треба $10 000 щоб у мене був дах над головою з дочкою, для мене це так важливо, я готова заради цього на все! на будь-які твої умови, будь ласка допоможи мені (Орфографія і пунктуація автора збережені, – ред.)», – написала вона, на що Яременко відписав «Галя, це значно вище моїх можливостей».

Також нардеп листувався з 18 – річною дівчиною, у якої цікавився, «скільки їй потрібно грошей на місяць», а іншій дівчині розповідав, що одружений і «нова людина в політиці».

Як інформував ZAXID.NET, напередодні Богдан Яременко опинився в епіцентрі скандалу щодо онлайн-листування із повією під час пленарного засідання.

Після того, як «Букви» оприлюднили фото листування парламентаря, він назвав цей інцидент «провокацією».

Згодом у кулуарах Верховної Ради Яременко заявив, що цієї «переписки не було» і це все «сфабриковане». Він також сказав, що йому телефонувала дружина, яка йому «подякувала».

Однак згодом парламентар видалив попередній допис у Facebook про провокацію, натомість додав новий, в якому назвав своє листування «необдуманим вчинком».

Зазначимо, що сьогодні під час засідання Ради Яременко оголосив, що публікація його інтимного листування, яке він вів безпосередньо під час засідання Парламенту, є кримінальним злочином, за який передбачено від 3 до 7 років в’язниці.

Натомість журналісти сайту «Букви» звернулися до президента України та керівництва фракції партії «Слуга народу» щодо неприпустимості тиску на ЗМІ.