п`ятниця, 21 червня

Зеленський може повернутися в “Квартал 95”: Кошовий розкрив плани

Один із художніх керівників “Кварталу 95” і друг президента Володимира Зеленського Євген Кошовий заявив, що глава держави пізніше може повернутися у студію на колишню посаду.

Своєю позицією комік поділився в онлайн-інтерв’ю “Українській правді” (щоб подивитися відео, доскрольте новину до кінця).

“Він прийде на посаду, яку обіймав до президентства – художній керівник. Я із задоволенням віддам йому цю посаду. Коли ти 15 років у колективі і просто перебуваєш під чиїмось керівництвом, а потім це все падає тобі на голову. Все так швидко відбулося. Дуже цікавий час…”, – поділився Кошовий.

Він зізнався, що вихід Зеленського не пішов на користь студії. “Бо Володя виконував кілька обов’язків: він був і художній керівник, і менеджер. Ці посади, які він обіймав в одній особі, це вдавалося лише йому. А тепер воно розійшлося по інших людях. І тепер ми не можемо зрозуміти, як він це робив“, – поскаржився комік.

Він додав, що досі вважає себе найкращим другом Зеленського, але вони просто “стали рідше спілкуватися”, й іноді відповіді від президента доводиться чекати кілька днів.

Крім того, Кошовий запевнив, що гонорари учасників “Кварталу 95” не збільшилися після походу їхнього колеги в політику.

На питання, чому комік сам не пішов у політику, він відповів, що не бачить там себе, адже не є політичним експертом, ніколи не цікавився політикою так, щоб хотіти туди потрапити.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.