Три європейські країни не дозволили Зеленському виступити перед їхніми парламентами – ОП

Три європейські держави, а саме Угорщина, Болгарія та Австрія, не дозволили президенту України Володимиру Зеленському виступити перед їхніми парламентами. Про це розповів заступник голови Офісу президента Андрій Сибіга “Главкому” — пише Lviv1256.

Загалом від початку повномасштабного вторгнення Росії Зеленський виступив у 24 парламентах.

За словами представника ОП, виступи перед парламентами країн Європи важливі, адже саме після них ухвалювались важливі рішення щодо підтримки України.

“Слово – це абсолютно зброя, інформаційний фронт надзвичайно значимий та важливий з погляду наближення перемоги та доведення об’єктивної інформації. Особливо, коли вона доводиться главою держави. Ми навіть проводили дослідження, наскільки це впливало на рівень санкційної та оборонної підтримки. І це було відчутно. Вже після виступів президента деякими країнами приймалися вагомі рішення щодо підтримки”, – пояснив Сибіга.

Він припустив, що відсутність виступів Зеленського в Угорщині, Болгарії та Австрії свідчить про значний вплив Росії на ці держави.

“Виступи були асиметричними, бо російська сторона не могла нічого протиставити їм. Росія намагалася блокувати виступи президента в деяких країнах і дипломатичними, та іншими каналами через свої впливи у політичних силах. Тому, напевно, відсутність виступів у цих трьох країнах є свідченням цих впливів як свідченням важливості цих виступів”, – зазначили в ОП.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.