Семен Семенченко і Єгор Соболєв оголосили про блокаду бізнесу Петра Порошенка

698
Семен Семенченко і Єгор Соболєв оголосили про блокаду бізнесу Петра Порошенка

Учасники так званого руху “Визволення”, які проводять акцію під ВР у Києві, заявили, що починають блокувати бізнес корпорації президента Петра Порошенка Roshen та інші його підприємства.

Семен Семенченко і Єгор Соболєв оголосили про блокаду бізнесу Петра Порошенка

У заяві руху від 28 жовтня сказано, що активісти “хочуть змусити обраного керівника держави діяти в інтересах всього суспільства, а не лише себе особисто”, і що нібито “президент збагачується разом з крадіями та вбивцями”, пише «Новинарня»..

“Ми пропонуємо не купувати товари в його магазинах, не користуватися послугами його страхових компаній, банків – не давати ані гривни жодній з його 104-х компаній, які він вказав у своїй декларації…. Ми проти кровопролиття, нападів на людей, магазини чи заводи, але президенту треба вибрати – займатися, або державою, або бізнесом”, – заявили в русі “Визволення”.

Один з ініціаторів руху, нардеп від “Самопомочі” Семен Семенченко зазначив, що блокуватися буде не лише Roshen, “а й весь бізнес: транспортний, аграрний, страхові компанії, медіа”, в тому числі в інших містах.

Як заявив під парламентом інший депутат від “Самопомочі” Єгор Соболєв, активісти будуть блокувати вантажівки у логістичному центрі Roshen, біля магазину у Вінниці закликатимуть не купувати солодощі фабрики Порошенка, “бо ці гроші йдуть на збагачення президента в той час, коли нам потрібний верховний головнокомандувач”, а третя група активістів облаштує табір у Луцьку.

Це блокування названо продовженням “Всеукраїнського збору”, який стартував під ВР 17 жовтня.

Повідомляється, що активісти руху “почали блокувати фабрику”. Однак на відео, яке оприлюднено на сторінці “Визволення”, видно, що біля вивіски Вінницької кондфабрики перебуває лише кілька людей.

Нагадаємо, раніше ветерани АТО на чолі з Семенченком проводили акцію на Донбасі щодо блокування торгівлі з ОРДЛО. Вона фактично вичерпалася після рішення Ради нацбезпеки 15 березня ц.р. про офіційне припинення такої торгівлі.