Росія готує теракт на ЗАЕС з викидом радіації, – Зеленський

Володимир Зеленський повідомив, що Росія готує теракт на ЗАЕС з викидом радіації. Президент вже заслухав доповіді української розвідки та СБУ.

Джерело: 24 канал.

Зеленський наголосив, що окупанти вже підготували все для теракту. Президент наголосив: Україна передає наявні докази кожному у світі. Всі мають знати: Європа, Америка, Китай, Бразилія, Індія, арабський світ, Африка.

“Розвідка отримала інформацію про те, що Росія розглядає сценарій терористичного акту на Запорізькій атомній станції – терористичного акту з викидом радіації. Вони все підготували для цього”,
– наголосив президент.

Український лідер нагадав: “радіація не знає державних кордонів і те, по кому вона вдарить, визначається лише напрямком вітру”.

Зеленський записав термінове звернення: дивіться відео

 

ЗАЕС – найбільша атомна у Європі

Зеленський нагадав світові, що ЗАЕС – найбільша атомна у Європі. Усі світові лідери та усі країни, а також МАГАТЕ, точно знають, що там відбувається.

Президент наголосив, що Росія використовує ЗАЕС як елемент у своїй агресії. Спершу російські окупанти окупували станцію, а тепер тримають там зброю та військових й прикривають ЗАЕС обстріли сусідніх міст.

Що кажуть про загрозу теракту на ЗАЕС

  • Петро Котін – президент “Енергоатому” – заявив, що ядерна загроза залишається постійно упродовж того часу, що ЗАЕС – окупована російськими загарбниками. Російські окупанти у будь-яку мить можуть зробити щось, що призведе до катастрофи.
  • Нещодавно Кирило Буданов – глава ГУР МО – повідомив, що загроза ще зросла. Росія додатково замінувала ЗАЕС. Зокрема, мовиться про охолоджувач.
Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.