Російський суд націоналізував фабрику Roshen у Ліпєцку

Суд російського міста Ліпєцк ухвалив рішення про націоналізацію місцевої кондитерської фабрики Roshen. Про це 19 лютого повідомило пропагандистське видання ТАСС.

Джерело: ZAHID.NET.
Російський суд націоналізував фабрику Roshen у Ліпєцку

В Росії націоналізували кондитерську фабрику Roshen

Крім акціонерного товариства «Липецька кондитерська фабрика “Рошен”» у Росії також націоналізують місцеве ТОВ «Рошен». У дохід Росії також віддали частки гендиректора кондитерського підприємства Олега Казакова у статутному капіталі товариства «Рошен». Йому та Порошенкам заборонили вести будь-яку діяльність на території Росії.

Ліпєцька кондитерська фабрика Roshen – колишній підрозділ української корпорації Roshen. Фабрика заснована у 1966 році як Ліпєцький хлібозавод № 4. У 1976 році перейменована на булочно-кондитерський комбінат. У 2001 році фабрику придбала українська корпорація Roshen , після чого вона отримала назву «Ліпєцька кондитерська фабрика “Рошен”».

З початку агресії РФ у 2015 році, суд заарештував майно фабрики на 2 млрд рублів та не дозволяв його продати, тому менеджмент Roshen закрив підприємство. На початку 2016 року Порошенко заявив про передачу своєї частки Roshen у так званий сліпий траст під управлінням міжнародної банківської групи Rothschild & Co.

Ліпєцька фабрика Roshen зупинила свою роботу у квітні 2017 року, її продукція випускалася аж до останнього робочого дня. У корпорації Roshen тоді заявили, що виробництво довелося зупинити «через вплив геополітичних факторів».

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.