Сергій Притула заявив про створення політичної партії

Колишній член партії «Голос», шоумен та громадський діяч Сергій Притула підтвердив, що створює власну політичну силу. Про це він заявив в ефірі «24 каналу» — пише ZAHID.NET.

Притула зазначив, що наразі його політичний проект перебуває «на етапі формування». Водночас про назву та інші деталі він обіцяв розповісти найближчим часом.

«Це однозначно буде не віртуальна історія. Проте й поспішати з набуттям суб’єктності я не буду», — зазначив політик.

Відео «24 каналу»

Він також зазначив, що в пріоритетах політичної сили буде парламентська кампанія, оскільки «парламент завжди був найважливішою інституцією України».

«Інституційно парламент не давав познущатись з країни за усі роки і переламати об коліно Конституцію. Не важливо, хто був президентом. І за Леоніда Кучми, і за Віктора Януковича саме парламент був «тим» інститутом. Окрім, звичайно, людського протесту, якщо ми говоримо про Януковича», – пояснив Притула.

Як інформував ZAXID.NET, у червні 2019 року, перед виборами до парламенту, Притула вступив до партії «Голос». Він був 30-м у списку партії на позачергових виборах до Верховної Ради, але тоді до парламенту не потрапив.

У 2020 році Притула балотувався від «Голосу» у мери Києва. Він посів третє місце за кількістю голосів після чинного мера Віталія Кличка та екс-глави Київської міської державної адміністрації Олександра Попова.

У березні 2021 року Сергій Притула увійшов у трійку політиків з найвищим рівнем довіри, а вже у червні 2021 року він оголосив про вихід із «Голосу», розкритикувавши партійне керівництво. Водночас він вже тоді заявив, що продовжить свою політичну діяльність.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.