Путін готує новий етап війни проти України у жовтні: Грозєв розповів про наказ глави Кремля

Глава країни-агресора РФ Володимир Путін наказав “Газпрому” та “Роснефті” створювати приватні військові компанії, щоб посилити збройну агресію проти України. Новий етап війни російський диктатор готує на жовтень.

Джерело: OBOZREVATEL.

На це вказав один із найвпливовіших журналістів-розслідувачів Христо Грозєв із міжнародної групи Bellingcat. Думкою він поділився у своєму Twitter.

За його словами, глава Кремля має намір розпочати “новий етап боїв” у середині осені 2022 року, тому наказав кожній урядовій корпорації та кожному своєму олігарху створити власну ПВК.

Путін готує новий етап війни проти України у жовтні: Грозєв розповів про наказ глави Кремля

“Він каже, що все (невдачі РФ в Україні. – Ред.) через корупцію та некомпетентність в армії (“найманців обдурили із зарплатнею”). Але знову ж таки дуже оптимістично, каже, що кожній державній корпорації та олігарху наказано створити власну ПВК для “нового етапу в жовтні”, – написав Грозєв.

Раніше болгарський журналіст-розслідувач розповів, що його інформатори з Росії різко змінили риторику щодо України. Якщо спочатку вони заявляли про захоплення Києва за 3-4 дні, то зараз запитують Грозєва, коли закінчиться війна.

Путін готує новий етап війни проти України у жовтні: Грозєв розповів про наказ глави Кремля

На думку російського правозахисника Марка Фейгіна, у РФ вирішили збільшити чисельність приватних військових компаній, оскільки це дуже зручна структура для кремлівської влади (попри те, що заборонена законом). Вона є ще однією лазівкою для розпилу грошей, окрім того, найманці ПВК офіційно ніяк не пов’язані із ЗС Росії.

Як повідомляв OBOZREVATEL, полковник британської армії у відставці Глен Грант переконаний, що Путін із власної волі не здасться у війні з Україною, оскільки це означатиме для нього кінець. Однак оточення глави РФ, невдоволене війною, на тлі успіхів ЗСУ може сказати йому, що час диктатора минув, і усунути його.

Росія все ще може застосувати проти України ядерну зброю. Проте ймовірність такого кроку з боку країни-терориста залишається низькою, вважає екскомандувач військ США в Європі генерал Бен Годжес.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.
ТЕГИ: