Понеділок, 25 вересня

“Пафос проти гумору, молебень проти серіалу”: Вакарчук прокоментував протистояння Зеленського та Порошенка

Музикант записав відеозвернення і запровадив новий хештег #ВимагаюЗмісту.

Лідер гурту “Океан Ельзи” Святослав Вакарчук розкритикував баталії між кандидатами в президенти України Петром Порошенком та Володимиром Зеленським. Музикант записав відеозвернення, у якому заявив, що за формою подачі кандидатів не видно головного – змісту. Своє звернення Вакарчук озаглавив – #ВимагаюЗмісту, пише ТСН.

“Так відбувається протягом всієї президентської кампанії: зміст підміняється формою. Йде постійне змагання кольорів і слоганів. Пафос проти гумору. Білборди проти Інстаграму. Молебень проти серіалу. Я, як виборець, хотів би знати відповіді на запитання, як той чи інший кандидат в президенти збирається впроваджувати в Україні верховенство права”, – наголосив діяч.

“Дорогі виборці, не дайте підмінити зміст – формою. Вимагайте в кандидатів в президенти конкретні відповіді на запитання, якою вони бачать Україну через 5 років? І якими є конкретні шляхи реалізації цього бачення. Зміст важливіший, ніж форма”, – резюмував Вакарчук. 

Нагадаємо, 31 березня відбувся перший тур президентських виборів. Ввечері стали відомі результати екзит-полів – згідно з ними, найбільше голосів набрали Володимир Зеленський та Петро Порошенко. 1 квітня Національна суспільна телерадіокомпанія України запросила на теледебати обох кандидатів у президенти. Спочатку команда Зеленського відмовилася від пропозиції. Українці почали ширити у соцмережах хештег #хочубачитидебати. 

Увечері 3 квітня кандидат у президенти, шоумен Володимир Зеленський викликав чинного президента Петра Порошенка на дебати на НСК “Олімпійський” і висунув низку умов. У ніч проти 4 квітня Петро Порошенко заявив, що

“Стадіон, так стадіон”: Порошенко прийняв виклик Зеленського
готовий дебатувати на стадіоні зі своїм суперником у другому турі виборів президента. Нещодавно Зеленський опублікував чергове відеозвернення, у якому запросив Юлію Тимошенко стати арбітром зустрічі кандидатів. 

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.