Наслідки будуть катастрофічними: США не виключають застосування ядерної зброї рф

У США не виключають можливості застосування РФ ядерної зброї, а тому доносять до президента РФ Владіміра Путіна сигнал про те, що такі дії матимуть абсолютно катастрофічні наслідки для нього та РФ. Про це в інтерв’ю «Європейській правді» розповіла заступниця державного секретаря США з політичних питань Вікторія Нуланд.

Джерело: Варта1.

Нуланд зазначила, що Путін вже давав наказ вчиняти жахливі й наджорстокі воєнні злочини, а отже можливим є все і «треба бути готовими до використання Росією різних типів зброї з катастрофічними наслідками».

«Зараз ми — і не лише США, а й інші представники трансатлантичної спільноти — дуже наполегливо доносимо до Путіна сигнал про те, що цей крок буде катастрофою не тільки для України та для світу, але також це матиме абсолютно катастрофічні наслідки для самого Путіна і також для Росії», — сказала Нуланд.

Нуланд запевнила, що за такого катастрофічного сценарію Україну не залишать наодинці, оскільки використання такої зброї виведе ситуацію на принципово новий рівень.

«Можу лише запевнити: навіть у порівнянні з тими високими втратами, тією високою ціною, яку для Росії має нинішня агресія — у цьому випадку ціна дій Путіна буде просто астрономічною», — сказала Нуланд.

Нагадаємо, радник глави Офісу президента Олексій Арестович вважає, що якщо Росія застосує ядерну зброю, то НАТО одразу втрутиться та закличе Китай приєднатися.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.
ТЕГИ: