п`ятниця, 10 квітня

Нардеп від «Слуги народу» Євген Шевченко взяв участь у російській пропагандистській програмі на «Первом канале»

Народний депутат від «Слуги народу» Євген Шевченко взяв участь у російській пропагандистській програмі «Велика гра» на «Первом канале».

Пише Детектор Медіа

Про це він повідомив на своїй сторінці в Facebook, проте згодом видалив пост. Натомість його колега по фракції Гео Лерос оприлюднив скріни цього повідомлення.

Євген Шевченко у своєму пості вказав, що рішення взяти участь у російській програмі «далося [йому] не легко».

«Але це необхідно було зробити, щоб донести громадянам Російської Федерації пряму позицію українського народу і влади України щодо створення і виконання всіх умов для забезпечення миру на окупованих територіях», – так нардеп пояснив свою участь у російському шоу.

«Українська правда» наводить пряму мову Євгена Шевченка з цієї передачі: «Наша фракція разом з президентом на виборах відстоювали позицію, щоб конфлікт на Донбасі і в цілому в Україні був вирішений мирним шляхом. І зараз ми все для цього робимо. Та ситуація, що склалася у суспільстві відносно формули Штайнмаєра, вона була вкинута в суспільство радикально налаштованими націоналістами, у яких у цілому їх політика полягає у ворожнечі, у війні. Ми зараз зробили паузу. Думаю, що правоохоронці розберуться, хто це зробив, звідки ростуть ноги і кому це вигідно».

Шевченко Євген