п`ятниця, 22 вересня

“Ми показали, хто є хто”: ведуча “Рандеву” відповіла на звинувачення Анастасії Приходько

Журналістка наголосила, що їй усе одно, хто з політиків у студії, бо “люди, які керують країною або мають на меті це робити, мають бути компетентними, чесними і справедливими”

Ведуча програми “Рандеву” на “5 каналі” Яніна Соколова опублікувала офіційну відповідь політику Анастасії Приходько на звинувачення в нібито “замовності Президентом інтерв’ю з нею”.

Про це журналістка написала на своїй сторінці у Facebook, – повідомляє 5 канал

“Шановна, Анастасіє. Я – журналіст. За 15 років на телебаченні я не зробила жодного замовного інтерв’ю. І не збираюся цього робити надалі. Я маю принцип. Честь і гідність. Моя місія не служити власнику. А служити професії. Якщо раптом хтось силуватиме мене викривати когось “на замовлення” – я одразу звільнюся”, – написала ведуча.

Соколова запевнила, що вона і її команда – люди принципів.

“Мені все одно, хто з політиків переді мною. Президент, міністр чи майбутній член парламенту. Люди, які керують країною або мають на меті це робити, мають бути компетентними, чесними і справедливими. Наше завдання – показати суспільству, який із цих принципів не працює. Або, що не працюють усі три”, – написала журналістка.

“Ми живемо в часи змін. Суспільство втомилося від брехні і мімікрії. Якщо кожен виконуватиме свою роботу чесно і по совісті. Депутат, лікар, співак чи журналіст – наша країна приречена на успіх”, – додала Соколова.

Ведуча наголосила, що кожного тижня в “Рандеву” команда показує “хто є хто”.

“Минулого тижня ми показали, хто є Ви. Наша совість чиста. А наміри – благородні. Бути чесним просто. Це найкомфортніший стан з усіх. Ми – такі. Радимо спробувати і Вам. Нехай це інтерв’ю стане уроком і ви зробите правильні висновки, які підуть на користь і Вам і вашій команді. Успіхів”, – додала ведуча.

В ефірі програми колишня співачка заявила, що Юлія Тимошенко запросила її до своєї команди, тому що вона “людина з перших днів Майдану”, яка прагне змін. Приходько зазначила, що буде займатися питаннями соціальної політики, бо не розуміється в економіці.

Повне відео інтерв’ю:

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.