Маруся Звіробій знялася з виборів на користь кандидата від ВО “Свобода”

Кандидатка від партії “Європейська солідарність” у 87-му окрузі на Прикарпатті Маруся Звіробій-Біленька заявила, що знімає свою кандидатуру на користь кандидата від ВО “Свобода” Руслана Кошулинського.

Джерело: УП з посиланням на пресцентр “ЄС”

Пряма мова: “Розуміючи, що своїм взаємопоборюванням ми з Кошулинський можемо відкрити дорогу представникам олігархів до Верховної Ради. я прийняла рішення підтримати представника патріотичних сил Руслана Кошулинського і нагадати всім представникам політичних сил, що Україна понад все – це інструкція до виконання, а не просто гасло”.

Деталі: Звіробій-Біленька каже, що “Європейська солідарність” провела відповідні перемовини з ВО “Свобода”, і політичні сили дійшли порозуміння. 

ВО “Свобода” уже привітало заяву “Європейської солідарності” та її кандидатки у 87 виборчому виборчому окрузі.

Додатково: За результатами лютневого опитування соціологічної групи “Рейтинг”, серед кандидатів у 87 окрузі лідером є наближений до олігарха Коломойського ексдиректор туристичного комплексу “Буковель” Олександр Шевченко (висувається від партії “За майбутнє”), якого підтримують 42,8% тих, хто визначився і взяв би участь голосуванні. Руслана Кошулинського підтримують 21,4%, Василя Вірастюка від “Слуги народу” – 15,8%.

Рейтинг Марусі Звіробій – 8,1%.

Передісторія:

  • Довибори в одномандатному виборчому окрузі №87 в Івано-Франківській області відбудуться 28 березня2021 року.
  • Колишній нардеп “Слуги народу” від цього округу склав мандат, оскільки його обрали на посаду міського голови міста Надвірна на Івано-Франківщині.
  • В ОВО № 87 в Івано-Франківській області ЦВК зареєструвала 15 кандидатів: Михайла Ноняка, Олександра Леонідовича Шевченка, Марусю Звіробій-Біленьку, Руслана Зозулю, Руслана Кошулинського, Юрія Юрченка, Василя Вірастюка, Юрія Голінея, Йосипа Резеша, Руслана Дереворіза, Марію Жолоб, Івана Макара, Сергія Сивачука, Олександра Леонідовича Шевченка та Олександра Петровича Шевченка.
Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.