Кондратюк порадив Зеленському стати Порошенком у протистоянні з Росією

Український продюсер та шоумен Ігор Кондратюк вважає, що чинний президент Володимир Зеленський повинен перейняти риси свого попередника Петра Порошенка, аби ефективно протистояти Росії.

В інтерв’ю “Українській правді” Кондратюк наголосив, що лише будучи безкомпромісним, а не поблажливим до агресора, можна його стримати 

“З ними (з Росією. – Ред.) неможливо домовитись, з ними можливо домовитись тільки на їхніх умовах. Якщо хтось вважає, що їхні умови закінчилися – ср*ч на Донбасі чи включення навіть в Україну на умовах федеральних якихось (окупованих територій. – Ред.) і анексія Криму, то це дуже наївно і недалекоглядно, і просто бездумно і безмозгло. Навіщо потакати агресору? Так що я думаю, що у Володі Зеленського нема тут інших шансів, окрім як стати в міжнародній політиці Порошенком”, – поділився своїми думками продюсер.

Крім того, він назвав три застереження до глави української держави, які б озвучив, опинившись перед ним.

“Йому треба назавжди забути бачити в очах Путіна бажання до миру. Від малоросійства його друзів. Від будь-яких бажань згортати реформи, які такими великими трагічними зусиллями почалися в країні у 2014-му році”, – зазначив Кондратюк.

Продюсер також зізнався, що вважає Порошенка найкращим президентом України.

“Я насправді не розумію багато того, що робив Порошенко. Але клянусь, по факту своєї п’ятирічки це – найкращий президент України за всі роки”, – зазначив Кондратюк.

Шоумен назвав попередника Зеленського більш досвідченим та ефективним: “Навіть станом на сьогодні я вважаю, що Порошенко був би мудрішим президентом, ніж Зеленський”.

При цьому він особливо підкреслив, що перемога Зеленського на минулих президентських виборах відбулася виключно завдяки виборчій технології. “Зеленський переміг в результаті банальної технології, яка називалася “Порошенко – поганий”, – пояснив Кондратюк.

“Внутрішня політика Порошенка – це поки що 11-й клас школи, порівняно з 1-м класом, в який вступив Зеленський”, – резюмував продюсер.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.