Ілон Маск опублікував знущальний мем на Володимира Зеленського

Засновник компаній Tesla і Spacex та власних соцмережі Х (колишній Twitter) Ілон Маск опублікував знущальний мем на президента України Володимира Зеленського.

Джерело: ZAHID.NET.

Ілон Маск знову зганьбився

«Коли минуло п’ять хвилин, а ти ще не попросив допомоги в мільярд доларів», – написано на відомому мемі, але з обличчям українського президента, яку опублікував Маск у соцмережі ввечері 2 жовтня.

Скріншот зі сторінки Ілона Маска в соцмережі

Зауважимо, що у коментарях багато користувачів соцмережі не оцінили «гумор» мільярдера і різко засудили Маска за публікацію таких зображень. Дехто звинуватив власника компаній Tesla і Spacex у підігруванні російській пропаганді та Владіміру Путіну. Також чимало користувачів закликали і надалі підтримувати Україну.

Публікація Маска відбулася на тлі гострих дебатів у США навколо виділення чергового траншу допомоги Україні. Нагадаємо, що 1 жовтня Палата представників США затвердила законопроект про тимчасові витрати федерального уряду на 45 днів, щоб уникнути так званого «шатдауну». Тимчасовий бюджет США було ухвалено без урахування необхідних коштів для допомоги Україні.

Нагадаємо, рік фактично рік назад запропонував своїм читачам у Twitter опитування, де виклав свою позицію щодо «найімовірнішого» закінчення війни Росії проти України. Пропозиції Маска, що фактично означали капітуляцію перед Росією викликали справжній шквал коментарів з боку користувачів.

На думку Маска, військову агресію Росії зупинить проведення повторного голосування на окупованих російськими військами територіях України під наглядом ООН. При цьому Маск плутав поняття «референдум» та «вибори», називаючи те, що відбулося в 4 областях України 23-27 вересня «виборами». Також він переконаний, що Україні треба відмовитися від Криму та забезпечити водопостачання півострова. Мовляв, спроба повернути Крим спричинить багато жертв и може спровокувати ядерний удар. Ба більше, мільярдер виступив за нейтральний статус для України.

Після початку повномасштабного вторгнення Росії Ілон Маск висловлював підтримку Україні. Водночас він висловлював співчуття «великим людям Росії, які цього (війни Росії проти України – ред.) не бажають».

У лютому 2022 Ілон Маск безкоштовно надав Україні термінали Starlink для потреб українських військових. Водночас неодноразово Starlink не спрацьовував у момент особливо важливих спецоперацій українських спецслужб проти російської армії, зокрема на території окупованого Криму.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.