“Дуже правильно. Кому жити і працювати, тому і вибирати майбутнє.”, – українці просять відібрати у пенсіонерів право голосу

621
пенсіонер вибори

Пенсіонерам можуть заборонити голосувати, думки українців розділилися.

Наближаються вибори, при цьому українцям в 2019 році доведеться вибирати як президента країни, так і парламент

І ось вже звучать нові ідеї, покликані удосконалити виборчий процес, приміром – заборонити голосувати пенсіонерам.

Так, на сайті президента України з’явилася петиція, яка пропонує ввести віковий ценз для громадян на виборах. Зокрема, автор петиції Андрій Устенко пропонує заборонити голосувати на виборах в український парламент і президента громадянам України, яким на день виборів виповнилося шістдесят років.

Багато українців підтримали таку пропозицію, зазначаючи, що влада в країні повинна вибирати молоде покоління.

«Давно так думаю, молодь повинна вибирати своє майбутнє і за ними слово», «Може, і правильно!!! Їм скільки не дай пенсію, вони все одно за пакет гречки та літр олії наср*т», «Дуже правильно. Кому жити і працювати, тому і вибирати майбутнє. А старі вже як діти, хто поманить цукеркою, за тим і йдуть», «Повністю згоден, я хоч і старий, але дивуюся совковим мізках багатьох «колег». Нижня межа встановлено (18 років), потрібно встановити і верхній», — відзначають українці.

Багато також пропонують доповнити така зміна іншими умовами, наприклад, обмежити термін балотування в парламент.

«Пенсіонерам заборонити голосувати, а депутатам, які були максимум 5 років у ВР, заборонити балотуватися!», «Мені 72 роки. Податкова підтверджує сплату податків громадянином України — іди голосуй. Немає підтвердження податкової — ти вже все зробив для своєї країни», — пропонують в мережі.

Але є й ті, хто абсолютно не згодні з такою ініціативою.
«Ви що, почманіли? Обібрали пенсіонерів до нитки, тепер позбавляєте їх права голосу! Так може їх в резервацію. Навіщо вони нам потрібні, ми вже всі соки з них випили. Щодо гречки, скільки я ходжу на вибори ніхто нікому ніколи навіть не пропонував», «А серед молоді все правильно голосують? Вони вже писати не вміють… Академікам та іншим теж не голосувати? Шиза шириться», «Такі «прогресивні» ідеї вкидаються неодноразово.

Всім, хто кричить, що пенсіонери продадуться за гречку, хочу порадити купити гречки хоча б своїм батькам, щоб не відносити їх до тієї продажної частини суспільства», — пишуть в коментарях.