Детективів в антикорупційне бюро провірятимуть на IQ та психологічні тести

Усі кандидати в детективи Національного антикорупційного бюро проходитимуть General Skills тест – один з різновидів IQ-тестів, яким перевіряють логічне мислення людини. Також додатково їм необхідно буде пройти психологічні тести,  а саме ММPI, які дозволяють визначити психологічний портрет людини.

На тестах із General Skills  кожний з майбутніх детективів повинен набрати не менше 20 балів із 60 можливих. Тестування розпочнуться вже цього ти тижня.

«Загальна освіченість та логічне мислення є одними із ключових якостей, необхідних детективу, – стверджує Дарина Каленюк, член Конкурсної комісії НАБУ та виконавчий директор «Центру протидії корупції». – Мінімальний поріг у 20 балів на таких тестах є міжнародним стандартом, саме тому було прийнято рішення використати його і при відборі детективів до Антикорупційного бюро».

За рішенням керівництва НАБУ до співбесід будуть допущені 300 кандидатів, які наберуть найбільшу кількість балів з тестів на General Skills.

Тим не менше, під час співбесід Конкурсна комісія враховуватиме і результати тестів на знання законодавства, де майбутні детективи мали набрати 70 зі 100 можливих балів.

З 2500 претендентів на детективів НАБ тест на знання законодавства пройшли 980 кандидатів. З-поміж них після складання General Skills-тесту та співбесід Конкурсна Комісія планує обрати 100 детективів.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.