Апеляційний суд залишив Юрія Сиротюка під вартою

38495904922 вересня 2015 року в Апеляційному суді Києва відбулося засідання у справі заступника Голови ВО «Свобода» Юрія Сиротюка. Колегія суддів під головуванням В.Лашевича розглянула апеляцію Юрія і відмовила в її задоволенні. Підсудний і надалі перебуватиме під вартою, адже лишилося чинним рішення суду першої інстанції.

Під час засідання сторона захисту додала до матеріялів справи низку характеристик на Юрія Сиротюка та заяв про взяття його на особисті поруки, зокрема від народних депутатів, осередків українців за кордоном, наукових установ. Загалом, що про готовність взяти націоналіста на поруки заявили уже близько 30 парламентарів.

Окрім того, суду було надано копію витягу з рішення Шевченківського районного суду м. Києва про відкриття Генеральною прокуратурою кримінального провадження щодо судді Печерського райсуду Карабаня, який обирав запобіжний захід для Юрія Сиротюка, за ухвалення цим суддею неправомірного рішення. Показово, що провадження було відкрито 11 вересня – того самого дня, коли відбувався суд над свободівцем. Як стверджують адвокати, це свідчить про адміністративний тиск, який могли вчиняти щодо судді, адже клопотання про обрання запобіжного заходу для їхнього підзахисного до суду подала саме прокуратура.

Судді ухвалили рішення про відмову в задоволенні апеляції.

Фото: УНІАН

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.