Четвер, 2 квітня

Андрій Богдан “відгуляв” День Незалежності України в французькому Сен-Тропе. ВІДЕО

Глава Офісу президента Андрій Богдан був відсутній на урочистих заходах на честь Дня Прапора та Дня Незалежності України, що відбулися 23 і 24 серпня, в цей час він був у Франції, в Сен-Тропе. Про це пише LB.ua з посиланням на джерела.

За даними видання, Богдан в цей час знаходився на іншому торжестві. 23 серпня відзначали весілля його друзі – власниця юридичної фірми LCF Анна Огренчук і юрист Андрій Довбенко, який вважається “смотрящим” за Мін’юстом. Сам юрист свій зв’язок з Мін’юстом заперечує.

Згідно з інформацією журналістів видання “Наші гроші“, святкування весілля тривало три дні і Богдан був присутній також на “пре-паті” 22 серпня. Крім Богдана на торжестві були помічені київський забудовник Андрій Вавриш і Сергій Тронь, бізнес-партнер Нурулислама Аркаллаєва – авторитетного донецького бізнесмена часів Януковича.

Незважаючи на те, що офіційно пара уклала шлюб ще в грудні, святкування відбулося тільки на цьому тижні. Також джерела видання повідомили, що Огренчук вагітна. Варто зазначити, що її Володимир Зеленський включив до складу комісії з реінтеграції Донбасу, а також у комісію з питань правової реформи.

Крім Огренчук у другу комісію були призначені інші наближені до Богдану люди. За формування складу комісії, яку затвердив Зеленський, відповідав Богдан. Також туди включили юриста Михайла Буроменського, чоловіка Наталії Буроменської, яку нещодавно президент призначив новим членом АМКУ.

У контактах на сайті Довбенко вказано адресу, за якою під час передвиборної гонки на пост президента України знаходилася штаб-квартира Зеленського, а потім і його партії “Слуга народу”. Офіс Довбенко знаходиться в КВЦ «Парковий».

Довбенко приписують вплив на кадрові призначення і “вирішення питань”, зокрема з державними регістратороми, у виконавчій службі і з продажем арештованого майна.