Понеділок, 17 червня

“На кого розрахована вистава “Порошенко сам у себе купив канал”… Усім і без вистави було ясно, чий це канал і кого він щоденно рекламує” – Анатолій Гриценко

“Вистава “Порошенко купив сам у себе канал” – на кого розрахована? Усім і без вистави було ясно, чий це канал і кого він щоденно рекламує…”

Про це на своїй сторінці у Facebook написав український політик і військовий діяч, ексміністр оборони України Анатолій Гриценко, передає Про Львів.

“Хочу інше вам нагадати, бо забувається. Пригадуєте резонансне журналістське розслідування Panama Papers про топчиновників різних держав, які через приховані офшори відмивали брудні кошти чи фінансували різні схеми, недоплачуючи податки своїм власним державам?

Там і прізвище мародера прозвучало з його офшором Prime Asset Capital, згадали? Так от зараз, під час вистави з “купівлею” каналу, сказано чітко і ясно з його вуст: “новим” власником “Прямого” каналу стала Prime Asset Capital, яка на 100% належить Порошенку Петру Олексійовичу.

Коли в перші патріоти країни лізе офшорник, який десятиліттями працював і зараз працює через офшори, щоб недоплачувати податки своїм солдатам, своїм учителям і лікарям, своїм пенсіонерам і ветеранам АТО, – його виборці, знаючи це, і надалі будуть його обожнювати?”

Редакція може не поділяти тексти та(або) погляди авторів і не несе відповідальність за їхні матеріали. Також редакція не несе відповідальності за коментарі, які розміщені в соціальних мережах під інформаційними матеріалами редакції.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.