На Харківщині прикордонники отримали ключі від 34 квартир (фоторепортаж)

Сьогодні поблизу Харкова відбулося відкриття новозведеного житлового будинку для військовослужбовців Держприкордонслужби та членів їх сімей.

Участь у заходах взяли Голова Державної прикордонної служби України генерал-полковник Віктор Назаренко, керівництво Харківської області, військовослужбовці прикордонних загонів та сім’ї прикордонників.

Будівництво житла для прикордонників в смт. Пісочин Харківської області було розпочато декілька років тому, а згодом через відсутність фінансування було заморожено. Цього року в квітні місяці монтаж будинку знову відновився та за півроку новобудову було зведено. Цей будинок відповідає усім сучасним вимогам, він обладнаний сучасним тепловим пунктом, в якому температура регулюється автоматично в залежності від температури повітря. Є гаряче та холодне водопостачання, газові побутові плити, необхідне сантехнічне обладнання та електропостачання. Загальна вартість будівництва склала 19 мільйонів гривень. Варто зауважити, що вартість 1м2 загальної площі житла склала 7 тисяч гривен, що на 15 відсотків є меншою ніж опосередкована ціна житла по Харківській області.

З рук керівника прикордонного відомства Віктора Назаренка в цей день довгоочікувані ключі від житла отримали 34 сім’ї прикордонників Східного регіонального управління. З них 16 прикордонників-новосельців є учасниками антитерористичної операції на сході нашої країни.

Під час свого виступу Голова Держприкордонслужби зазначив, що прикордонне відомство чітко усвідомлює важливе завдання пов’язане з забезпеченням персоналу житлом, а підвищення соціальних гарантій військовослужбовців є одним з пріоритетних завдань служби.

«Дуже приємно вручити ключі від оселі прикордонникам, які з честю та гідністю виконують свій обов’язок по захисту незалежності нашої Батьківщини. Бажаю, щоб у ваших оселях панувала злагода, гармонія та щастя», – наголосив Віктор Назаренко.

Нагадаємо, що цього року держбюджетом на будівництво житла Держприкордонслужбі передбачені кошти в обсязі 60 мільйонів гривень, за які здійснюється будівництво та реконструкція 15 житлових об’єктів. На сьогодні вже ввели в експлуатацію 4 об’єкти, а це 185 квартир в Одесі, Києві, Харкові та Чопі. До кінця року прикордонним відомством заплановано ввести ще 5.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.
ТЕГИ: