Завантажуй українське: 5 популярних застосунків для автомобілістів

Актуальні ціни на паливо і штрафи за порушення ПДР, облік витрат автомобіля, симулятор паркування – все в одному смартфоні

Завантажуй українське: 5 популярних застосунків для автомобілістів

В Україні понад 100 000 програмістів. Щорічно вітчизняні розробники визнаються одними з кращих у світі, займають топові місця в міжнародних рейтингах. Які корисні продукти створюють наші айтішники? Mind вирішив підготувати серію публікацій «Завантажуй українське», де розповість про популярні розробки, доступні нашим співвітчизникам. У цій збірці – мобільні додатки, що можуть полегшити життя автомобілістів.

«ПДР України 2017»

«ПДР України 2017»

Розробник: автошкола «Центр Проминь»

Кількість завантажень на GooglePlay і AppStore: понад 500 000

Вартість: безкоштовно, є платний контент

У додатку зібрано багато корисної інформації для водіїв: свіжа версія Правил дорожнього руху України, перелік санкцій за їхнє порушення зі змінами 2017 року, інструкції та реквізити для оплати штрафів для всіх регіонів України зі зразком квитанції. Також користувачеві пропонується опис до всіх дорожніх знаків, табличок і дорожньої розмітки, систематизований перелік основних законодавчих актів України, що регламентують права, обов’язки водіїв і роботу патрульної поліції. «Крім того, із застосунком легко і зручно готуватися до іспитів у сервісному центрі МВС», – додають розробники.

UAroads

UAroads

Розробник: студія Stfalcon

Кількість скачувань на GooglePlay і AppStore: понад 100 000

Вартість: безкоштовно

UAroads

Про якість українських доріг, які зникають разом зі снігом, ходять легенди. «Ми знаємо, де ями», – заявляють творці автомобільного навігатора UAroads і пропонують українцям разом збирати достовірну інформацію про якість дорожнього покриття. Програма дозволяє записувати дані про поточні дефекти доріг під час їзди, коли включений GPS. Потім інформація передається на сервер. Водії можуть переглянути, де саме на маршруті їх чекають сюрпризи.

«Паркування машин 3D HD»

«Паркування машин 3D HD»

Розробник: ФОП Олег Барков

Кількість скачувань на GooglePlay: понад 1 млн

Вартість: безкоштовно

Це гра-симулятор. «За його допомогою можна освоїти техніку паркування автомобіля в простих і складних ситуаціях, відчути різницю управління маневреними і великогабаритними машинами», – вважає розробник Олег Барков. Також до гри включені елементи практичної частини іспиту на отримання водійського посвідчення: змійка, паралельне паркування, розворот у вузькому дворику, рух заднім ходом. У симулятора три рівні складності.

DriverNotes

DriverNotes

Розробник: засновник DriverNotes Олександр Мозолюк

Кількість скачувань на GooglePlay і AppStore: понад 50 000

Вартість: безкоштовно, є платний контент

Застосунок допомагає водієві вести облік витрати палива та інших витрат на автомобіль: докладна статистика виводиться у вигляді графіків і діаграм. Функція нагадувань дозволяє не забути про заміну масла, гальмівних колодок, ременів, ремонт авто тощо. «Позбавтеся від купи чеків, стосів папірців або файлів, в яких записуєте, коли і що міняли, скільки заправляли, де паркувалися або коли страхувалися. Все це можна зберігати в онлайн-сервісі DriverNotes», – підкреслює автор проекту. Користувач встановлює нагадування через певний час або кількість кілометрів, а програма попереджає про майбутню подію.

Для жителів України також доступне відстежування знижок та акцій на паливо, ремонт і техобслуговування, автозапчастини й страховку (ОСАГО, КАСКО). Водії отримують персоналізовані пропозиції, наприклад, програма враховує марку авто, види палива, характеристики дорожнього покриття та інші параметри.

GasVisor

GasVisor

Розробник: Razom Solutions Ltd.

Кількість скачувань на GooglePlay: понад 10 000

Вартість: безкоштовно

«GasVisor дозволяє планувати і оптимізувати витрати на пальне для автомобіля на основі актуальних цін», – запевняють автори програми. Водій може порівнювати ціни на бензин, дизельне паливо або газ на конкретних АЗС; сортувати заправки за вартістю палива, відстанями або рейтингу і фільтрувати їх за брендом або пропонованими послугами (магазин, кафе, підкачка шин, мийка, СТО тощо). У додатку доступна інформація про акції та знижки на АЗС.

«GasVisor отримує інформацію про актуальні ціни від держпідприємства «Держзовнішінформ», яке, у свою чергу, збирає дані від самих АЗС», – повідомляють розробники. У зв’язку з чим ціни можуть оновлюватися із затримкою. Тому користувачам пропонується залишати відгуки про вартість, якість палива і рівень обслуговування.

Джерело: mind.ua

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.
ТЕГИ: