В Україні з’явився сайт, де можна виконувати суспільно корисні завдання, а нагороду віддати на благодійність

Команда проекту Bihus.Info запустила благодійний проект kotyky.org.ua. В його рамках будь-хто може виконати певні завдання, а нагороду перевести в благодійний фонд, пише AIN.UA.

Суть проекту полягає в наступному. Користувачі реєструються на платформі kotyky.org.ua і починають виконувати завдання. За кожне виконане доручення вони будуть отримувати внутрішню валюту – «котики». Ці «котики» потім можна передати благодійним організаціям, з якими співпрацює проект.

Один «котик» дорівнює одній гривні. Розмір нагороди залежить від складності завдання. Зараз на платформі можна виконати тільки два типи завдання – розшифрувати декларації і розпізнати родинні зв’язки суддів. Як відзначають творці сервісу, згодом перелік завдань збільшиться. Користувачі зможуть тестувати ігри і функції онлайн-додатків, розшифровувати дані і так далі.

Проект kotyky.org.ua співпрацює з вісьмома некомерційними організаціями – «Агенти змін», Tabletochki, People`s project, «Повернись живим», «Кожен може», «Вуглик», «Бджілка» і «Краб». Саме їм можна буде жертвувати свої нагороди.

«Благодійність – це круто, але займатися благодійністю, одночасно виконуючи суспільно-корисні завдання, – ще крутіше, – говорить співзасновник платформи Денис Бігус. – Виходить подвійне “добро-комбо”, коли і завдання виконуються, і добрі справи втілюються ». Проект реалізується за підтримки Internews Network та Програми розвитку ООН в Україні.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.