Онлайн-сервіси, що допоможуть стати програмістом

Сфера ІТ – одна з найбільш високооплачуваних в Україні.

І якщо ви хочете навчитися програмувати, не обов’язково йти на дорогі курси. Можна почати освоювати мови програмування та створювати мобільні додатки вдома. Так заодно перевірите, чи подобається вам стиль життя програміста.

GeekBrains

Geek Brains – ресурс, де зібрані кілька десятків уроків програмування для новачків і тих, хто вже практикує в ІТ-сфері. Достатньо зайти на сайт і відразу розумієш, що розробники підійшли до навчання комплексно. Початківці спершу можуть пройти курс «Основи програмування», а потім вибрати один із тематичних курсів. Наприклад, «Міні-програми», «Програми для Android» і т.д. Для досвідчених фахівців передбачені курси підвищення кваліфікації у вигляді вебінарів. Курси для початківців – безкоштовні. Навчання наступного рівня – платне. Ще один приємний момент – після закінчення курсу студент отримує сертифікат, що підтверджує кваліфікацію, а також може податися на стажування в одну із запропонованих ресурсом компанію.

Сodecademy

Один із найпопулярніших сайтів у світі для вивчення програмування онлайн. На ресурсі зареєстровані десятки мільйонів користувачів, які щоденно проходять усе нові уроки. Аби надихнутися, ви можете прочитати історії студентів. Один із них, наприклад, почав кар’єру програміста у 55 років. Курси на сайті безкоштовні і тривають від кількох тижнів до кількох місяців. Ви можете обрати, яку мову програмування хочете вивчати, і розпочати курс. До вибору − HTML, CSS, JavaScript, PHP, Ruby, Python, jQuery, API й багато інших.

Тhreehouse

Онлайн-сервіс, де користувачам не просто дають певний курс лекцій/відео-уроків, а й вимагають виконати певне завдання – створити сайт, програму і т.д. Це, за методикою розробника, відразу дозволяє здобувати практичні навички, а не лише суху теорію. На ресурсі доступні курси HTML, CSS, CSS3, JavaScript, jQuery, Ruby, Ruby on Rails, iOS, Android, Database та інші. Перші два тижні курсів безкоштовні, а далі слід підписатися на платну розсилку (25 $ щомісяця).

Рrogrammr

Цей ресурс корисний для людей, які мають певні знання у програмуванні, але відчувають брак практики. На сайті є чудова можливість отримати завдання й таким чином потренуватися. Натисніть «Try a challenge» та почніть роботу.

Сode

Якщо ви один із тих, кому коди й будь-які цифри здаються непосильним завданням, а робота з ними нагадує політ у космос, тоді вам сюди. Проект Code створений для того, щоб максимально спростити вивчення програмування, зробити процес зрозумілим і доступним навіть дітям. Ви можете навчатися на основі популярної гри AngryBirds або Star Wars. Cервіс підтримують найбільші ІТ-компанії – Google, Microsoft, Apple.

Codeavengers

Codeavengers – онлайн-сервіс, що спеціалізується на вивченні HTML5, CSS3 і JavaScript. Розробники намагалися зробити навчання якомога цікавішим, тому наприкінці кожного курсу пропонують зіграти у гру для закріплення матеріалу. Початкові курси – безкоштовні. За рівнями – від $20.

HTML Academy

На сервісі зібрані інтерактивні онлайн-курси з HTML і CSS, що допоможуть пройти шлях від простих завдань до створення повноцінних сайтів. Ресурс орієнтований на практичне засвоєння матеріалу. До кожного уроку підкріплюються приклади й завдання, які доведеться виконати, перш ніж перейти до наступного уроку. Навчання проходить російською.

Hexlet

Hexlet – це не просто ресурс, а онлайн-університет, де можна пройти різнорівневі курси програмування у різних сферах, а ще засвоїти знання із суміжних дисциплін. Навчання відбувається у формі лекцій, відеоуроків, тестів і дискусій з іншими студентами. Перший урок кожного курсу – безкоштовний, наступні − 9 $ щомісяця.

Джерело: studway.com.ua

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.
ТЕГИ: