Понеділок, 22 квітня

Завод “Чумак” відновлює виробництво на території України

На полиці українських супермаркетів повертається томатна паста “Чумак”. Завод бренду наразі знаходиться у тимчасовій окупації в Каховці, проте виробництво релокували на підконтрольну Україні територію.

Про це повідомляє пресслужба рітейлера Auchan — пише Lviv1256.

Компанія займається виробництвом кетчупів, соусів, томатної пасти та макаронних виробів. Виробничі потужності залишились у тимчасово окупованій Каховці на Херсонщині.

Продукцію виробник випускає під брендом “Чумак”.

“Ми разом сумували за цим товаром. Ми тримали для нього місце. Ми радіємо, що “Чумак” знову на полицях Ашан”, – йдеться у дописі компанії.

У пресслужбі рітейлера привітали завод з відновленням виробництва на території незалежної України. Проте висловили впевненість, що це лише початок. Дочекалися повернення товару, дочекаємося і повернення територій, зазначили в Auchan.

До слова, у рф зупинила виробництво PepsiCo Inc. Американська компанія, яка виробляє Pepsi, 7UP та Mountain Dew, оголошувала про такі наміри ще пів року тому.

російський ринок залишає друга у світі за масштабами звукозаписна компанія Sony Music Group. Компанія ухвалила рішення про повний вихід з рф.

Нідерландська компанія Ekaterra, якій належать торгові марки чаю Lipton, Saito і Brooke Bond, згорне свій бізнес у рф, оскільки “поточна ситуація не дозволяє стабільно розвивати його”.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.