Вівторок, 3 жовтня

Українська компанія випустила вафельні кришечки для кави з собою

Український виробник Lekorna виготовляє кришечки для кавових чашок та пластикових стаканчиків із справжніх вафель. На відміну від звичних кришок, вони не містять полістиролу, який через нагрівання від температури кави або чаю виділяє шкідливі речовини.

Про це розповідає Na chasi.

Як зазначено на сайті компанії, формат цей вони називають «кришка-смачнюшка», або Yummy Lid. Це — вафельна кришечка для пластикових стаканчиків, яка має отвір для трубочки. Для виготовлення беруть тонкі солодкі вафлі.

Також кришечки радять доповнювати фруктами, топінґами та додатками у закладах, щоби додати напоям нового смаку. Виробник наголошує на екологічності та відсутності відходів за використання таких кришечок.

Українська компанія випустила вафельні кришечки для кави з собою

Як використовувати такі кришечки

Незвичайні аксесуари для пластикових стаканчиків цілком екологічні на відміну від станартних кришок. Їх можна використовувати для стаканів ємністю 240 та 340 мл та чашок для капучіно.

Українська компанія випустила вафельні кришечки для кави з собою

Виготовляє їх компанія Lekorna. Це — український виробник вафельних напівфабрикатів. В Україні продукція її продається у мережах магазинів АТБ, Fozzy Group, METRO, «Ашан» та інших. На ринку виробник присутній із 1998 року і виготовляє продукти за європейськими стандартами та орієнтується на оптовий і корпоративний ринок.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.