п`ятниця, 21 червня

Окупанти обчистили депозитні скриньки маріупольців – мерія

Що і скільки там зберігали мешканці міста, невідомо. Але у мерії не відкидають, що допомогло росіянам керівництво банку, погодившись із ними співпрацювати.

Джерело: КорреспонденT.net.

Окупанти обчистили депозитні скриньки мешканців тимчасово окупованого Маріуполя у відділенні банку ПУМБ. Про це повідомив радник мера Маріуполя Петро Андрющенко.

“У приміщенні ПУМБ у Маріуполі перебували депозитні скриньки. Що і скільки там зберігали маріупольці – невідомо. Але точно зберігали найцінніше, до початку другої фази війни вони були замкнені. Зараз вони абсолютно вичищені, під нуль”, – зазначив Андрющенко.

Він стверджує, що допоміг окупантам керівник банку О. Висоцький, який погодився співпрацювати із загарбниками.

“Наші джерела повідомляють про те, що саме він безпосередньо приклав руку до пограбування, забезпечив їхнє спокійне розкриття до повної окупації міста”, – написав радник мера.

Натомість, у прес-службі ПУМБ повідомили, що “з 2014 року ПУМБ не надавав послуг депозитарних скриньок або персональних сейфів у регіонах, які знаходились у безпосередній близькості до територій, непідконтрольних Українській владі. Станом на 24.02.2022 банк мав депозитарії у 20 відділеннях Київського, Одеського, Львівського та Харківського регіонів. У Маріуполі персональних сейфів не було, послуга депозитарія не надавалась.

Через постійні обстріли з боку російських загарбників 16 відділень та 95 банкоматів ПУМБ у місті Маріуполь і одне відділення та 2 банкомати ПУМБ в місті Волноваха з березня було втрачено – банк втратив контроль та доступ до відділень і АТМ на цих територіях.

ПУМБ виключає будь-яку можливість співпраці з російським агресором та категорично засуджує будь-які прояви колабораціонізму.*

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.