Чим приваблюють рожеві вина: про особливості напоїв розповідає Алкомаг

1248
вино рожеве

Рожеве вино виглядає особливо урочисто, навіваючи нам романтичні мрії та спогади про найкрасивіші заходи сонця. У незвичайному смаку такого напою горять відтінки фруктів і квітів, доповнюючись вишуканою танінністю, гострими мінеральними відтінками, солодкими ванільними і кавовими нотками.

Легкі, освіжаючі та ароматні рожеві вина тепер доступні в режимі онлайн за найвигіднішими цінами! Заходьте на сайт і переконайтеся самі!

Особливості рожевого вина

Французи називають цю категорію вин терміном «rose», італійці – більш загадковим словом «rosato». У США, Австралії та Нової Зеландії розповсюджено понад просту назву «роуз». Але незалежно від обраного слова, цей напій поєднує в собі яскраву чарівність та привабливу універсальність.

Остання характеристика особливо важлива! Якщо ви ламаєте голову і не знаєте, яке вино подати до конкретного блюда, беріть рожеве, і ви майже напевно не прогадаєте. Воно добре підійде до ситним м’ясних страв, птиці, рибі і навіть до легких закусок і салатів. Не менш вдалим буде поєднання з десертами.

Та й як відокремлений варіант аперитиву рожеві сорти вас не розчарують.

А ви вже пробували рожеве вино Ламбруско? Цей ігристий італієць стане незамінним доповненням для літнього свята або романтичної вечері.

Рожеве вино і фьюжн кулінарія

Вина рожевого кольору ідеально вписують у концепцію сучасної фьюжн-кухні. Це дуже неординарна і творча течія що утворилася в Америці зовсім недавно, але всього за пару десятиліть стала головним трендом по всьому світу. Фьюжн відкриває нові можливості для експериментів, змішування компонентів національних кухонь і технік приготування.

«Чесний» рожевий

Рожеве вино неодноразово піддавалося нападкам і необґрунтованим звинуваченням. У свій час люди вважали, що це неякісне і розбавлене червоне вино. Потім про технології виробництва дізналися, але стали засуджувати напій за його легковажність.

До цього напою довгий час застосовувалася зневажлива характеристика «ні риба, ні м’ясо», навіть серед виноробів! Але цей недолік слави і успіху на початку історії зараз змінився великим успіхом і повагою. Крім того, подарував масу перспектив для розвитку.

Довгий час перебуваючи в тіні слави своїх побратимів традиційних кольорів, рожеве вино уникнуло штучного підвищення цін, заснованого виключно на престижі. Крім того, такі вина до сих пір не представляють інтересу для шахраїв, що створюють підробки культових вин. Таким чином, купуючи рожеве вино, ви можете бути впевнені в його достовірності та відповідності ціни та якості. Через це досвідчені цінителі вин прозвали рожеве вино найчеснішим серед своїх побратимів.