Дитяче Євробачення-2019: хто їде від України та що співає

254
Софія Іванько

На міжнародний пісенний дитячий конкурс «Євробачення-2019» у Польщу від України поїде 13-річна киянка Софія Іванько з піснею «Коли здається». Її обрали серед 10-ти фіналістів члени журі національного онлайн-відбору, яке проводила Національна суспільна телерадіокомпанія України (НСТУ).

За інформацією компанії, представники оргкомітету (журі) понад три години прослуховували пісні кожного з 10 фіналістів нацвідбору, щоб обрати дитину, яка представлятиме Україну на міжнародній арені.

Софія Іванько бере участь у нацвідборі на дитяче «Євробачення» вже втретє. У 2018 році вона потрапила у десятку фіналістів, проте здобути довгоочікувану перемогу дівчинці вдалося лише цього року. Софія сама пише пісні й конкурсну пісню «Коли здається» написала спеціально до дитячого «Євробачення-2019».

Переможниця цьогорічного національного відбору на дитяче «Євробачення» навчалася в музичній школі по класу фортепіано та естрадного співу, а також у творчій студії заслуженого діяча естрадного мистецтва України Михайла Толмачова. У 2019 році Софія Іванько брала участь у вокальному талант-шоу «Голос. Діти» на комерційному телеканалі «1+1», де потрапила у команду Джамали.

Співачка Alyosha, яка входить у склад журі, сказала, що з піснею треба ще трошки попрацювати, допрацювати її, і тоді це буде дуже крутий матеріал, дуже крута пісня.