Батальйон “Січ” відзначив річницю з дня створення

батальйон "Січ"18 червня 2015 року на базі батальйону особливого призначення «Січ» відбулося відзначення річниці з часу створення націоналістичної бойової одиниці. Бійці батальйону отримали подарунки – бойові ножі з гравіюванням гасла батальйону «Свобода і Честь», набір футболок, кокарди і медальйони із символікою підрозділу. Священнослужителі УПЦ Київського Патріярхату нагородили волонтерів і солдатів, які відзначились у російсько-українській війні, медалями від Святійшого Патріярха Київського і всієї Руси-України Філарета «За жертовність і любов до України».

У святкуванні річниці батальйону, окрім бійців, які вже 19 червня у складі десятої ротації вирушають на Донбас, взяли участь очільники низки обласних організацій «Свободи», волонтери, активісти націоналістичної організації з усієї України.

Також Андрій Міщенко під час заходу передав бійцям необхідні для боротьби з ворогом речі та амуніцію: коліматорні приціли, біноклі та аптечки.

Після урочистої частинидля учасників виступили відомі українські виконавці: Тарас Компаніченко, Василь Лютий, Андрій Ляшук, троїсті музики. Бійці та активісти продовжили спілкування за традиційними козацькими стравами – юшкою та кулішем. Варто зазначити, що урочистості пройшли у скороченому варіянті у зв’язку із загибеллю та похороном бійця «Легіону Свободи» Ігоря Канакова.

Нагадаємо, що 12 червня батальйону особливого призначення МВС України «Січ» виповнився рік. Батальйон є кістяком комбатантського об’єднання «Легіон Свободи».

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.