В Україні оголосили полювання на терористів

терорист ДНР
В Україні до травневих свят відкривають Антитерористичні центри. Будуть вони у всіх великих містах. Подібні структури запобігатимуть дестабілізації в регіонах, та збиратимуть інформацію про можливі диверсії. Про це повідомили в Раді національної безпеки та Оборони України.

“Задача стоїть дуже жорстка: антитерор в країні повинен працювати достатньо ефективно. Напередодні травневих свят, які вороги України спробують використати саме для дестабілізації ситуації, щоби активізувати саме діяльність проти України і деяких політичних угрупувань, і в тому числі зробити провокації, я не виключаю, що провокації будуть включати, в тому числі, елементи диверсій і терору для того, щоби дійсно дестабілізувати ситуацію нашої країни”, – наголосив секретар РНБО Олександр Турчинов.

Де саме будуть розташовані антитерористичні центри, ще не відомо.  Крім того, ближче до 9 травня запрацюють гарячі лінії телефонного зв’язку та перейдуть на посилений режим всі підрозділи міліції.

Нагадаємо, що за даними української розвідки проросійські сепаратисти оголосили амністію для в’язнів на окупованих територіях. Злочинців обіцяють відпускати на волю, якщо ті вступлять лав бойовиків та долучаться до організації терактів до 9 травня в Україні.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.