“Тепловізор знадобився”: Сергій Притула показав фото полоненого сепаратиста і закликав до допомоги

Шоумен попросив усіх небайдужих допомогти армії

Відомий український ведучий і волонтер Сергій Притула показав фотографію взятого в полон сепаратиста, а також закликав людей допомогти армії. Про це він написав на своїй Facebook-сторінці.

“Фото полоненого сєпара вам для настрою. Де брали в полон не скажу, скажу лишень, що придбаний нами тепловізор став у пригоді!
Залишилось взяти в полон ще 40 000 сєпарів і війна виграна! 

Отже:

Був у Дніпрі, завітав на виробництво БПЛА «Лелека» – найкращих станом на сьогодні БПЛА, які надходять у розпорядження наших ЗСУ і ССО. Ну, якщо моє слово вам не авторитет, то зазначу, що в травні наші специ з ССО їдуть в Чехію на міжнародні змагання саме з нами оплаченим бортом! Думаю, що це щось та й важить!

За результатами відвідин + попереднього візиту в розташування 3-го полку спецназу, було прийняте рішення допомогти полку з формуванням двох повноцінних комплексів Лелека-100 з різним функціоналом. Один комплекс аналоговий, другий цифровий. Аналог у них був, зараз до нього прикупимо 1 борт. Цифру ми купили в полк нещодавно, до неї теж добираємо борт. Плюс беремо 2 тепловізійні голови (для роботи комплексів вночі, щоб сєпари не розслаблялись в темну пору доби). Загальна вартість замовлення – 25 500$.

Все б нічого, якби не одне маленьке «але». На момент, коли робилось замовлення ще було не відомо, що любителі гри на балалайках заземлили один з бортів літунів з «Азова». І ті хлопці дуже просять про допомогу. Тож, до вище згаданого бюджету додалось ще 13500$. 
Себто треба +\- 1 020 000 (один мільйон двадцять тисяч гривень). Є 960 000. Тобто дуууууже швиденько треба назбирати 60 000грн.
Окрім цього є ще запит від ССО на 2 дрони і на одну гвинтівку, сумарно на 8000$. А ще 23 478 грн на ремонт машини для 24 бригади, яку їм пригнав один депутат, але забув уточнити, що там коробка передач убита .

І є ще купа інших запитів, але вони стоять у листі очікування, поки не закриємо ці питання.

Коротше, панове… сам не потягну. Їй-богу. Того дуже прошу вас про посильну допомогу! Знаю, що всіх вже мабуть дістали ті прохання, але хто як не ми і кому, як не їм?!

Заздалегідь, вдячний! Репост теж допоможе!

Працюємо, панове!”

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.