Зеленський став людиною року за версією Time

Американський журнал Time назвав президента України Володимира Зеленського людиною 2022 року, яка уособлює “дух України” у боротьбі проти російського агресора.

Володимир Зеленський та дух України стали людиною року за версією американського журналу Time.

«Успіх Зеленського як лідера воєнного часу покладався на той факт, що сміливість заразлива.

Він поширився політичним керівництвом України в перші дні вторгнення, коли всі зрозуміли, що президент залишився.

Якщо це здається природним для лідера за умов кризи, подумайте про історичний прецедент. За шість місяців до цього президент Афганістану Ашраф Гані — набагато досвідченіший лідер, ніж Зеленський, — утік зі своєї столиці при наближенні сил талібів. У 2014 році один із попередників Зеленського, Віктор Янукович, втік із Києва, коли протестувальники оточили його резиденцію; він досі живе у росії.

На початку Другої світової війни лідери Албанії, Бельгії, Чехословаччини, Греції, Польщі, Нідерландів, Норвегії та Югославії, серед інших, тікали від наступу німецького вермахту та доживали війну у вигнанні», – пише Time.

Видання також підкреслює, що багато українців замість того, щоб бігти і врятувати своє життя, «хапали будь-яку зброю, яку змогли знайти, і йшли захищати свої міста та селища від сил, що вторглися, озброєних танками та ударними вертольотами».

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.