“Зеленський планує повернутися до “Кварталу” – хрещена першої леді Кравець

Виявляється, актриса студії “Квартал 95” Олена Кравець – не лише подруга президента Володимира Зеленського, а й хрещена його дружини.

А ще Кравець знає про наміри “Вовки” повернутися до команди кварталівців. Через 5 років.

Про це вона розказала у “Світському житті“ на 1+1.

Коли чоловік Кравець хрестив дочку Зеленських Сашу, виявилося, що її мати нехрещена.

“Тоді священик запропонував одразу похрестити і Олену, а вона мені: “Оленко, будеш моєю хресною?”, я й погодилася, тож це відбулося одразу на місці”, – розповіла Кравець.

Осадча також запитала Олену, чи не заважає їй дружба з Зеленськими пародіювати першу леді.

“Ні! По-перше, Вова все перевіряє і вичитує тексти. По-друге, ми ж думаємо над тим, що ми кажемо. Це дуже цікаво, коли по роботі треба пародіювати подругу. Такого ще, мені здається, не було”, – зізналася Кравець.

Крім того, Олена поділилася, як тепер вона спілкується з президентом, з яким дружить зі студентських років.

“Коли я дивлюся на Володимира, то не можу у це повірити! У телефоні я його не перейменувала, він так і підписаний у мене “Вовка”… Це дуже класно, тому що нічого у наших стосунках не змінилося”, – запевнила актриса.

“Я зателефонувала президентові на День Незалежності, аби сказати, як мене зачепила його промова, а він відповів: “Будь ласка, телефонуйте мені! Я ж планую повернутися до вас через п’ять років!”. До речі, він не видалився із жодної групи “Кварталу” у соцмережах та месенджерах, іноді він щось пише навіть”, – додала Кравець.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.