п`ятниця, 23 лютого

За минулий рік ураїнці вкрали з магазинів товару на мільярд гривень

Згідно оцінок експертів, українці в 2017 році викрали товарів на суму близько мільярда гривень. Такі дані оприлюднила поліція.

Крадуть, в основному, товари невеликого розміру, але досить дорогі. Деякі зловмисники страждають на клептоманію і цуплять все, що погано лежить, проте їх дуже мало.

Крадіжками займаються, які і ті, що мало заробляють так і люди з великим достатком за для економії чи для отримання адреналіну. Є й такі, що перетворили крадіжки на бізнес. Вкрали та продали.

Працівниками Управління поліції охорони у Львівській області постійно затримуються особи за крадіжки вчинені у магазинах, супермаркетах та інших торгових закладах. Так, нещодавно був затриманий 34-річний мешканець Львова за крадіжку продуктів харчування на суму 635 гривень, які він викрав з торгового центру. А перед новим 2018-м було затримано жіночку, яка намагалася викрасти 220 «Кіндер-сюрпризів» на понад сім тисяч гривень.

За вчинення крадіжки, таємного викрадення чужого майна згідно зі статтею 185 Кримінального Кодексу України передбачено покарання у вигляді штрафу від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк від вісімдесяти до двохсот сорока годин, або виправні роботи на строк до двох років, або арешт на строк до шести місяців, або позбавлення волі на строк до трьох років. Якщо ж крадіжка, вчинена повторно або за попередньою змовою групою осіб, – вона карається арештом на строк від трьох до шести місяців або обмеженням волі на строк до п’яти років або позбавленням волі на той самий строк.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.