«Якщо Притула стане мером Києва – це стане для мене причиною поїхати з країни” – Фреймут висловилася про можливе мерство Притули

Телеведуча Ольга Фреймут вкотре не добирає слів у інтерв’ю. Цього разу у розмові із Наталією Влащенко на телеканалі ЗІК Фреймут розкритикувала Сергія Притулу.

Фреймут відповідала на запитання Влащенко російською. Ведуча ЗІКу пропросила про це у зв’язку з тим, що багато телеглядачів дивитимуться розмову за кордоном – «у США, Німеччині, інших країнах», пише ПроЛьвів.

Коли мова зайшла про Сергія Притулу як можливого мера Києва, Фреймут висловилася категорично:

«Це смішно! Якщо Притула стане мером Києва, тоді я буду жити в Лондоні. Я буду йому дуже вдячна, бо це стане для мене причиною поїхати з країни. У нього поганий смак. Вибач, Сергію… Але яким би він не був дотепним та інтелектуальним, у побуті він якось дивно одягається, штани хитаються постійно, ці паски… Він має знати, що чоловік не носить штани з пасками… Він не джентельмен».

Ольга Фреймут вважає, що несмак Притули завдасть шкоди Києву:

«Уявляєте, що буде з Києвом? Він все розмалює в синьо-жовтий колір, у нас буде ілюмінація, як в Китаї, придумає якісь дивні правила, закриє всі красиві ресторани в Києві- в нас буде «Випічка» і «Перепічка».

Якщо Притула жартує по-народному – про ковбасу, про фізіологію, про одне і те ж – він в житті такий же».

Однак жінка згадала і про гарні риси свого колишнього колеги по «Підйому»:

«Але я знаю точно – він не вкраде. Бо зі всіх корпоративів, які ми разом вели, відсотків 30 він віддавав у дитбудинки або тим людям , які цього потребують».

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.