“Я нікому нічого не винен”: Селезньов про гучний скандал з Йовічевічем через українську мову

Український нападник Колоса Євген Селезньов пригадав словесну перепалку з хорватським фахівцем Дніпра-1 Ігорем Йовічевічем. Хоча гравець вибачився перед наставником, але все одно залишається при своїй думці.

Після матчу 9-го туру УПЛ Дінпро-1 – Колос, який завершився перемогою гостей (0:2), розгорілась словесна перепалка між наставником дніпрян Ігорем Йовічевічем та Євгеном Селезньовим. Останній бурхливо зреагував на прохання хорвата відповідати на запитання українською мовою, пише 24 канал.

При своїй думці

У відповідь на таке прохання хорвата нападник заявив, що тренер є громадянином Хорватії, тому вказувати якою мовою йому розмовляти немає права. Після зустрічі Селезньов визнав свою помилку та написав повідомлення спеціалісту Дніпра-1, попросивши вибачення.

У інтерв’ю Віктору Вацку для авторської програми “Вацко LIVE” зізнався, що попри вибачення далі залишається при своїй думці.

“Я ВЗАГАЛІ НЕКОНФЛІКТНА ЛЮДИНА. ЙОВІЧЕВІЧ? НУ ТУТ ТРОХИ ІНАКШЕ. ПО-ПЕРШЕ, Я ПОПРОСИВ ВИБАЧЕННЯ. ПО-ДРУГЕ, Я ТАК НАСПРАВДІ ВВАЖАЮ. НЕ МОЖЕ МЕНІ В МОЇЙ КРАЇНІ ЛЮДИНА ГОВОРИТИ, ЯКОЮ МОВОЮ МЕНІ РОЗМОВЛЯТИ” – ЗАЯВИВ СЕЛЕЗНЬОВ.

За словами футболіста, він емоційна людина та не може пропустити повз вуха ту інформацію, яка йому не подобається.

“СПОЧАТКУ Я ПОПРОСИВ ЙОГО АНГЛІЙСЬКОЮ, ЩОБ ВІН НЕ ТИСНУВ НА СУДДЮ. ЯК Я СКАЗАВ? “COACH, PLEASE TO EASY”. Я ВЖЕ НЕ ПАМ’ЯТАЮ, ЯК Я ТОЧНО СКАЗАВ. Я ЙОГО ДУЖЕ ПОВАЖАЮ, ЯК ТРЕНЕРА, ЩЕ КОЛИ ВІН БУВ В КАРПАТАХ. АЛЕ ВІН КАЖЕ, ЩО Я ПОВИНЕН РОЗМОВЛЯТИ З НИМ УКРАЇНСЬКОЮ МОВОЮ. ТАК Я НІКОМУ НІЧОГО НЕ ПОВИНЕН”, – СКАЗАВ ГРАВЕЦЬ КОЛОСА.

Селезньов підсумував свою відповідь на це запитання про конфлікт всіх запевнивши, що добре розмовляє українською мовою, але йому комфортніше говорити російською. Додавши, що живе у вільній країні, де кожен має право розмовляти мовою, якою хоче.

Додамо, що гравець у тому матчі відзначився не лише епізодом з хорватським фахівцем. Після заміни хтось з трибун показав середній палець та голосно кричав образливі слова у сторону Селезньова. На що футболіст крикнув, щоб той спустився у підтрибунне приміщення та розібрався у всьому по чоловічому.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.