Вівторок, 26 вересня

Волонтер з великої літери: Сергій Притула став героєм телешоу “Сюрприз, сюрприз” (відео)

Фінальний випуск «Сюрприз, сюрприз!» буде особливим – це стало очевидно з перших секунд. Тим більше, коли в студії з’явився добре відомий глядачам СТБ ведучий Сергій Притула.

Здивуванню селебріті не було меж, адже, оголошуючи чергового героя проекту, він вмить запідозрив, що говорить про самого себе… За що шоумен став героєм найдобрішого шоу країни і які сюрпризи назвав найкращими за останні роки – дізнайтеся в матеріалі!

Сергій Притула став героєм телешоу "Сюрприз, сюрприз"

Про Сергія Притулу чув кожен з вас, але далеко не кожен знав, що він не тільки талановитий артист, але і людина з великим серцем. Іскрометний гумор шоумена заряджає позитивом глядачів, а також тих, хто знаходиться в найгарячіших точках нашої країни. Тих, хто захищає українців, часом ціною власного життя.

Сергій Притула став героєм телешоу "Сюрприз, сюрприз"

Не перший рік Сергій допомагає військовим в зоні АТО, правда, говорити про це не любить. Його реакція також була неоднозначною, адже почувши, що він герой випуску, запитав у Єфросініної: «Маша, ти приколюєшся?». Але це був зовсім не жарт!

Виявляється, волонтерською діяльністю ведучий займається близько десяти років. Більшою мірою він допомагав дітям, збирав разом з колегами гроші на добудову дитячих будинків. Саме тоді зрозумів, що жити як раніше вже не зможе. Коли Україну торкнулися військові дії, зосередив всі сили на допомогу землякам у зоні АТО.

Сергій Притула став героєм телешоу "Сюрприз, сюрприз"

Ведучий написав пост у соціальній мережі, закликавши і інших бути небайдужими. Він збирав гроші на купівлю необхідного солдатам, приймав речі і продукти просто у холі Нового каналу, шукав можливості закуповувати прилади з інших країн, а також особисто відвозив все на лінію фронту. Тепловізор, каски, бронежилети…

«Це обов’язок кожної тверезомислячої людини у нашій країні. У мене дитина ходить до школи, над головою не літають кулі. Тому що ця армія стоїть щитом за нас. Я вдячний, вдячність повинна бути конкретно виражена, я намагаюся висловити так. Приїхати, хлопцям привезти те, що їм потрібно, пару анекдотів розповісти, кашу з’їсти разом, подякувати особисто», – коментує Притула.

Сергій Притула став героєм телешоу "Сюрприз, сюрприз"

За час військових дій в Україні, за словами журналістів, Сергію вдалося зібрати близько 1 000 000 доларів. Безсумнівно, ця сума стала неоціненною допомогою для країни. У студії проекту йому подякували військові, які стали друзями, колеги, для яких він є прикладом і гордістю.

«Притула неодноразово був для мене прикладом. Я йому дуже вдячний за той титанічний труд, який він вклав у волонтерство. Пишаюся Притулою, як і вся країна», – з посмішкою коментує Олександр Педан.

Сергій Притула став героєм телешоу "Сюрприз, сюрприз"

Для ведучого Нацвідбору на Євробачення-2018 «Сюрприз, сюрприз!» підготував щось особливе. Що це було? Які зустрічі зворушили селебріті практично до сліз? Дивіться на власні очі!

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.