Водій автобуса «Луцьк – Київ» відмовився вимикати російський серіал і висадив двох волонтерок

Двоє дівчат, які їхали з Луцька до Києва з похорону загиблого на Донбасі Миколи Сорочука, були змушені посеред траси вийти з автобуса через незгоду водія і пасажирів вимкнути російський серіал.

Про це ввечері у понеділок, 27 січня, повідомила волонтерка, медик Ярина Чорногуз, пише zaxid.net.

«Коли я підійшла і чемно попросила вимкнути російський серіал, аргументуючи це тим, що я недавно повернулася із зони бойових дій, з лютого їду туди знову і мені огидно всю ніч слухати телепродукт окупантів, водій це зробити відмовився. Ми почали наполягати, Настя ввімкнула камеру на телефоні, після чого водій почав вибивати телефон у неї з рук. Водій зажадав, щоб ми дізналися думку більшості автобуса», – написала вона.

За словами Чорногуз, вона обернулася і пояснила все людям. Запитала, чи принципово їм дивитися російське кіно, запропонувала його вимкнути. Але на Ярину і її подругу накинулася якась жінка, яка їхала з Італії і якій «байдуже, якою мовою, що ми вбивці, їздимо на війну, вона нас туди не посилала». Решта пасажирів в автобусі промовчали.

«Пам’ять, що я повертаюся з похорону свого хлопця – бійця, загиблого, захищаючи їх можливість вільно пересуватися неокупованими дорогами України, зустріли мовчанням з винними очима», – додала волонтерка.

«Нас двох, волонтерку аеророзвідки і госпітальєрку, дорослі зрілі люди, громадяни України, на чолі з водієм погодилися висадити посеред траси, щоб далі спокійно дивитися російське кіно», – наголосила вона та оприлюднила відео.

Після публікації в соцмережі компанія-перевізник Winew і Bus Trans перепросила за поведінку співробітників фірми і заявила, що «шокована вчинком водіїв».

«По-перше, адміністрація видає на кожен автобус флешки з українськими стрічками, тому нам зараз не зрозуміло, як російськомовний фільм з’явився на екрані автобуса. По-друге, що найбільше вразило нас, – це реакція водіїв, які відмовилися вимкнути його на прохання відомої волонтерки. Наша позиція однозначна: такі ситуації ганебні і не повинні повторюватися в майбутньому», – заявили у фірмі.

Як інформував ZAXID.NET, в середу, 22 січня, на Донбасі від кулі снайпера загинув військовий Микола Сорочук, який був родом з Луцька.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.