В Одесі спортивний тренер зібрав з учнів 500 тис. грн, щоб закрити свій кредит в банку

Слідчі поліції Одеси повідомили про підозру у шахрайстві 41-річному тренеру одного зі спортивних гуртків, який привласнив 500 тис. грн, зібраних з учнів для нібито організації тренувальних зборів у дитячому літньому таборі. Про це повідомили в Одеському районному управлінні поліції у понеділок, 9 жовтня.

Джерело: ZAHID.NET.

Як розповіли у відомстві, на початку липня чоловік, який мав борги по кредиту, пообіцяв юним спортсменам провести тренувальні збори у дитячому літньому таборі в іншій області. За отримані кошти він обіцяв організувати двотижневе проживання дітей у закладі та їхніх батьків, а також квитки до місця призначення.

Однак вже у серпні наставник повідомив, що поїздка не відбудеться.

«Не дочекавшись ні обіцяних зборів, ні повернення коштів, двадцять одеситів звернулися до поліції», – розповіли в поліції.

На підставі зібраних доказів під процесуальним керівництвом Приморської окружної прокуратури міста Одеси чоловікові повідомили про підозру у шахрайстві.

«Відповідно до чинного законодавства, правопорушнику загрожує штраф від трьох тисяч до чотирьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, тобто від 51000 до 68000 гривень, або виправні роботи на строк від одного до двох років, або обмеження волі на строк до п’яти років, або позбавлення волі на строк до трьох років», – розповіли у поліції.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.