Українські костюми стали найкращими на карнавалі культур у Берліні

967
український костюм
Фото: Carlos Rodriguez

У Німеччині вже традиційно відбувався фестиваль Carnival of Cultures. Із 7 до 10 червня вулицями Берліна пройшли, відтанцювали та відспівали різні народи у традиційних костюмах своєї батьківщини, – пише Український Інтерес.

Карнавал відбувається в районі Кройцберг – саме там мешкає найбільше представників різних національностей.

Карнавальними вулицями лунали ритми Конго, Бразилії, Азії, і, звісно, куди ж без України. Наші земляки отримали головний приз за найкращі костюми. За словами засновниці групи “Культура” та співорганізаторки карнавалу Катерини Рітц-Ракул, журі відзначило українські костюми як якісні та разючі.

Україна вдруге брала участь у фестивалі. Цьогоріч національні костюми, пісні, танці, сучасну й традиційну музику німцям продемонстрували понад півсотні українців.

українські костюми
Фото: Carlos Rodriguez

українські костюми

Протест, який переріс в яскравий карнавал

Фестиваль зародився у 1996 році як акція протесту проти расизму та заклик до мультикультурності.

Щороку район Кройцберг відвідує все більше представників різних народів, щоб відзначити багатокультурне розмаїття з кулінарними делікатесами та концертами. Цьогоріч у параді взяли участь понад чотири тисячі людей з різних країн.

український костюм

Біля витоків культурного дійства – кілька тисяч глядачів, кількість яких за двадцять років наблизилася до мільйона.

Карнавал об’єднує не лише народи, а й акторів, митців з найрізноманітніших країн і культур, які у традиційних костюмах демонструють гру на музичних інструментах, створюючи незабутню атмосферу.

На фестивалі можна не лише потанцювати та вдосталь повеселитися, а й наїстися: там збирають кулінарні шедеври з усього світу.

На щонайменше 350 стендах можна знайти делікатеси та інформацію про країну: французькі багети, азійську локшину та африканське пиво – асортименту страв немає кінця-краю. Carnival of Cultures – корисне та цікаве свято з благородною метою.