У ЗСУ пояснили, кого зараз мобілізують першочергово

Зараз насамперед в Україні мобілізують тих, хто може працювати з новими зразками озброєння, які надані західними партнерами. Про це УНІАН розповів начальник управління персоналу штабу командування Сухопутних військ Збройних сил України Роман Горбач.

Джерело: Варта1.

«Нам сьогодні потрібні фахівці як на нові зразки озброєння, надані партнерами, так і для поповнення втрат. Насамперед мобілізують особовий склад за визначеними обліково-військовими спеціальностями», – сказав він.

Мобілізація почалася 24 лютого минулого року і постійно триває, ніяких хвиль мобілізації немає.

«У більшості випадків громадяни сьогодні викликаються до територіальних центрів комплектування з метою уточнення військово-облікових даних. Рішення про мобілізацію громадянина ухвалюється після висновку медичної комісії про придатність до військової служби», – повідомив він.

Особовий склад, який раніше не проходив служби, призивається до навчальних центрів, де відбувається навчання за визначеними спеціальностями. Потім призовники прибувають до військових частин на конкретні посади.

Громадяни, які мобілізуються з досвідом військової служби і нетривалою перервою у проходженні служби, можуть відправлятися одразу до бойових військових частин.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.