У сина лідера Другої ріки Валерія Харчишина діагностували невиліковну хворобу

Фронтмен українського гурту “Друга ріка” зізнався, що в одного з його трьох синів медики виявили складне захворювання, яке знесилює хлопчика щодня.

Валерій Харчишин

Вперше публічно Валерій Харчишин розповів про хворобу сина, яка, як з’ясувалося, протікає в нього вже четвертий рік, – пише Про Львів з посиланням на Сьогодні.

Який саме діагноз у дитини артист не озвучив – каже, що це навіть страшніше за смерть і щодня погіршує його здоров’я:

ЦЕ НАБАГАТО ВАЖЧЕ, ТОМУ ЩО КОЛИ ТВОЯ БЛИЗЬКА ЛЮДИНА, ТВІЙ СИН ЗАЛИШАЄТЬСЯ ВДОМА ПОРЯД З ТОБОЮ, АЛЕ ВІН ЗМІНЮЄТЬСЯ. ЗРЕШТОЮ ЗАЛИШАЄТЬСЯ ТІЛО, А ДУША… ВІН ПРОСТО ПОСТУПОВО ЙДЕ, – ПОДІЛИВСЯ АРТИСТ.

Від подробиць щодо лікування сина Валерій утримався, також він не розповів, хто саме з дітей отримав важкий діагноз. Співак лише зазначив, що недуга змінила сина до невпізнаваності і негативно позначилося на розвитку:

ЦЕ КОЛИ ТИ ЛЮБИШ СВОЮ ДИТИНУ, ВОНА У ТВОЄМУ УЯВЛЕННІ ОДНА, А ПРИХОДИШ ДОДОМУ — ЦЕ ІНША ЛЮДИНА. ПРОСТО ВИТЯГЛИ З НЬОГО ВСЕ ЗСЕРЕДИНИ, – СКАЗАВ ХАРЧИШИН.

Валерій Харчишин 12 років живе у шлюбі зі своєю дружиною Юлією Кузьмінською. У 2016 році в їхній сім’ї вже траплялося горе – вони втратили дитину під час вагітності. На п’ятому місяці у Юлії стався викидень. Тоді Валерій дуже болісно переніс цю втрату. Але завдяки підтримці близьких та шанувальників виконавець зміг повернутися до колишнього життя та творчості.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.