У строгих мам виростають успішні діти, a у добрих – нероби

Чи вважаєте ви, що ваші батьки були занадто суворими, коли ви були дитиною? Якщо так, вони, ймовірно, змушували вас зосереджуватися на своєму майбутньому кожен день, а також регулярно прибирати кімнату і ніколи не пропускати домашню роботу. Багато людей росли в сім’ях з вимогливими батьками, які змушували їх відчувати, що їх весь час карають.

Незважаючи на те, що з постійними бурчання важко змиритися, експерти стверджують, що суворі батьки дійсно ростять більш успішних дітей. Незалежно від того, наскільки ви вважаєте дитинство складним, одного разу ви подякуйте своїй мамі за це.

Один з професорів Університету Ессекса провів дослідження, в якому взяли участь понад 15000 дітей у віці 13-14 років. Дослідження показало, що в успішних людей дуже вимогливі матері.

У дітей, які були більш впевненими в собі, були суворі мами з високими очікуваннями. Дослідження показало, що передчасна вагітність у дівчаток з постійними і сварливими мамами була на 4% нижчою в порівнянні з іншими дітьми. Ці діти з більшою ймовірністю закінчували коледж і отримували хорошу роботу, яким нереальним це не здавалося б.

Діти зі суворими матерями вважають їх ворогами, проте пізніше в житті вони розуміють, що це було для їхнього ж блага.

Джерело: Затишок.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.