У списках “Слуги народу” Зеленського до Верховної ради балотуються двоє львів’ян

356
слуга народу
Фото УНІАН

Учора, 9 червня, відбувся з’їзд партії Володимира Зеленського «Слуга народу», під час якого оголосили першу сотню партійного списку на виборах до парламенту. Про це повідомляє прес-служба партії.

Пише Твоє Місто

Так, у 30-ці кандидатів є двоє вихідців із Львівщини. Під №27 – львів’янин Святослав Юраш. Він є представником Зе-команди і відповідає за зовнішню політику та цифровий напрямок.

Святослав Юраш заснував свого часу прес-службу Євромайдану, був головою комунікацій творчого об’єднання Babylon’13, отримав орден від Петра Порошенка.

Батько Святослава Юраша – Андрій Юраш, директор Департаменту у справах релігії та національностей Міністерства культури.

Під №29 у списку Володимира Зеленського – Ірина Верещук. Вона – колишня очільниця міськради Рави-Руської, що на Львівщині.

А з 2016 року – президент Міжнародного центру балтійсько-чорноморських досліджень та консенсусних практик, що шукає шляхи порозуміння та стратегію країн балтійсько-чорноморського регіону.

Також у списку партії Володимира Зеленського під №95 опинився львівський підприємець Євген Петруняк, який, серед іншого, є засновником мисливсько-рибальського господарства “Млинки” у Яворівському районі.

У списку Володимира Зеленського є пара бізнесменів з Івано-Франківщини, представник Закарпаття, хмельничанин. Проте більшість кандидатів – кияни, харків’яни, дніпряни, є трохи полтавчан і запоріжці, мешканців Миколаєва та Херсонщини, вихідців з Донеччини та Луганщини.

За професійною діяльністю – у списку багато юристів різного рівня, багато бізнесменів – від тих, хто працює у бізнесі самого Зеленського, до дрібних підприємців.