п`ятниця, 12 квітня

У рівненському ТЦК і СП призначили перевірку після скандального відео із військкомом

У Рівному проводять службову перевірку щодо начальника одного з територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки через опубліковане в мережі відео, де він на робочому місці цілується з колегами. Про це 28 березня повідомили на Facebook-сторінці Сухопутних військ ЗСУ.

Джерело: ZAHID.NET.

Військовий комісар Рівного фігурує на відео, де в службовому кабінеті цілується з колегами
 

Зазначимо, що на відео, яке опублікували на проросійських каналах, фігурує начальник Рівненського об’єднаного міського ТЦК та СП Олександр Ярмошевич. Вочевидь, кадри зняті під час таємного відеоспостереження у службовому приміщенні – на них посадовець у різні часові відрізки цілується з різними співробітницями. На відео можна розпізнати щонайменше трьох жінок.

«З приводу оприлюдненого відео розпочато службову перевірку. Надалі належна оцінка буде надана як змісту змонтованого відеоряду, часового проміжку, так і факту встановлення таємного відеоспостереження у службовому приміщенні», – зазначили в Сухопутних військах ЗСУ.

Додамо, що 36-річний Олександр Ярмошевич – підполковник ЗСУ. Брав участь в АТО, після чого його призначили на посаду начальника Рівненського ОМТЦК та СП у 2021 році.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.