У Бродах заступниця голови райради провела піар-акцію партії Ляшка прямо в адмінбудівлі (ФОТО)

Нещодавно у приміщенні адмінбудівлі Бродівської районної ради заступниця голови райради провела піар-акцію радикальної партії Ляшка залучивши до неї дітей.

Пише Leopolis.news

До політичного шоу залучили маленьких діточок у вишиванках. Дітям вручали подарунки в обгортках із зображенням свині та календарі з портретами Олега Ляшка. Також, як можна бачити на фото, подаруночки для діток привезені у коробках з логотипом «Конті». Хто є бенефіціарним власником цієї компанії, можна легко дізнатися через мережу Інтернет.

Однак, місцевий люд збурило інше, а саме: «З яких пір приміщення Бродівської районної ради стало партійним офісом радикалів?», – запитує на своїй фейсбук-сторінці бродівчанин Степан Темплівський. «Я так розумію, що пані Підгрушна наслідує своїх попередників? Нагадує старі комуністичні часи: діти дякують Ляшку за своє безхмарне майбутнє! Ганьба!», – зазначає пан Степан.

Як зазвичай, захищати чиновницю взявся її син Віктор. У коментарях він зазначив, що не порушення, бо Ляшко не зареєстрований як кандидат. А те, що люди, начебто, собі понавидумували, то вже питання інше.

Однак бродівчанин Валерій Савчук, викладаючи свою думку про таку піар-акцію РПЛ у Бродах, зазначив, що, мабуть, пані Підгрушній теж гидко це робити – вкладати в руки дітей цю, як на його думку, «збочену людину». Але, пан Валерій вважає, що тут нічим не зарадиш, раз партія сказала «Треба!» – значить «Буде», Та щоб усе виглядало збоку більш-менш пристойно, то кому цукерочки «Конті», а кому «Рошен».

Проте ще один бродівчанини Степан Темплівський висловив обурення, що у цій брутальній політичній піар-акції використали його маленьку дитину: «Моя дитина не є об’єкт агітації і я не дозволю, щоб її (тобто Підгрушної) брудні руки із її партійним босом, торкалися моєї дитини».

Депутат Бродівської райради Василь Маховський запевнив учасників Facebook-діалогу, що він уже підготовив депутатське звернення до голови районної ради з цього приводу і чекає на «оцінку», яку дасть голова своїй заступниці.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.