ТОП-5 місць в парку «Синевир», які необхідно відвідати саме весною

Національний природний парк “Синевир”, що на Закарпатті, оприлюднив п’ятірку найкращих локацій, які туристам варто відвідати саме навесні.

Після тривалої холодної зими, перші весняні промені оживляють організм, наповнюють радістю, спонукають залишати задушливі приміщення та насолоджуватися весняною погодою. У цей час особливо хочеться найшвидше вирватися на природу бодай на день-два і подихати свіжим повітрям. Адже, деякі місцини відкривають свою неповторність саме весною. У національному природному парку «Синевир» склали ТОП 5 місць, які варто відвідати саме весною. Тож пора відкривати туристичний сезон і рушати у весняну подорож національними природними скарбами.

ПЕРШОЦВІТИ першими радують зір, стомлений білосніжною одноманітністю зими. Лише весною, а саме, – у другій половині березня, – ви можете побачити дивовижне цвітіння крокусів та підсніжників на теренах Синевирського національного парку. Шафран Гейфеля в окремих місцях фіолетовим килимом вкриває великі площі землі. У селі Колочава місце масового цвітіння шафрану назвали Долиною крокусів.

ОЗЕРО СИНЕВИР (Морське око) – одне з семи природних чудес України, весною топить свій острівок-зіницю у темно-зелених водних хвилях. Озеро стає повноводним за рахунок талих снігів, що стрімкими потоками спускаються з гір, а площа його збільшуєтьсядо 7 га.

На фото: озеро Синевир

ВОДОСПАД БІЛИЙ ЗВІР також саме навесні стає бурхливим і несеться вниз до річки Тереблі з великою швидкістю та гуркотом. Холодна вода падає зі скелястого схилу гори, з-поміж смерек і буків, переливаючись по камінню, перетворюється в біле шумовиння, створюючи неперевершену красу.

БУРІ ВЕДМЕДІ у Реабілітаційному центрі НПП «Синевир» прокидаються від сну з першими весняними промінцями. Після довгого відпочинку, вони активно починають шукати їжу, згуртовуючись біля місць годівлі, і з ведмежим апетитом кидаючись на наїдки. Життя у вольєрі активізується, а туристи із задоволенням спостерігають за вибриками клишоногих.

ВЕСНЯНИЙ ЛІС особливо ошатний і світлий. А яке задоволення і користь від прогулянок поміж кронами з молодими листочками! Повітря перенасичене киснем, все оживає, співає, наповнює енергією, здоров’ям… Разом із природою прокидається і жага до життя.

Весна – неперевершена пора року і чудовий час для відпустки саме в НПП «Синевир»!

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.