Понеділок, 17 червня

Тарас Тополя розсекретив, де знаходиться його дружина Alyosha з дітьми

Лідер гурту «Антитіла» Тарас Тополя під час війни захищає Україну зі зброєю в руках. А свою сім’ю він вирішив відправити у безпечне місце.

Джерело: U-NEWS.

Артист зізнався, що це в перший день війни він зрозумів, що його дружині співачці Alyosha з дітьми необхідно поїхати у безпечне місце. Зараз родина у США.

«Востаннє я бачив свою сім’ю в обід першого дня цієї війни. Вони одразу виїхали в безпечне місце на Західну Україну, а згодом, через два тижні, вилетіли до моєї родини в США», — розповів він.

У новому інтерв’ю Тарас розповів, що на час війни кохана займається їхніми дітьми та сім’єю.

«Я вважаю, що це нормально, коли чоловіки здорові при розумі та пам’яті йдуть боронити свою державу, незалежно від того, що вони робили до цього. Їхні дружини та діти, сподіваюсь, що вони в безпечних місцях, беруть на себе сімейні обов’язки, які зазвичай ділять між собою два партнери», – пояснив Тополя.

Також співак зізнався, що йому дуже важко не бачити рідних під час війни, проте він старається з цим боротись.

«Найскладніше – це не бачити своїх рідних довгий час і розуміти, що в будь-який момент може статися все що завгодно, і це може завдати великого болю твоїм дітям, дружині, мамі, братам та сестрам. Але ми психологічно стійкі і вже адаптувались до всіх тягарів цієї служби», – сказав музикант.

 
 
 
 
 
Переглянути цей допис в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Допис, поширений Taras Topolia (@tarastopolia)

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.
ТЕГИ: