Вчіться жити просто. 11 порад

Народна мудрість каже «Життя прожити – не поле перейти». В ньому бувають різні приємні й не зовсім гарні ситуації, світлі й темні смуги. Хоча насправді життя дуже просте. Щоб не ускладнювати власного існування, прислухайтесь до цих простих порад.

  1. Усі помилки залиште в минулому й забудьте про них.

Не варто з ними жити. Краще буде, коли вони слугуватимуть вам сходинками для світлого майбутнього. Ніколи не шкодуйте про непристойні вчинки. Поганий досвід стимулює успіх. Справа не в тому, чого ви досягли, а в тому, якими знаннями оволоділи впродовж певного відрізку часу.

  1. Зосередьтеся на важливому.

Сміливо відкиньте всі зайві навантаження, думки і впевнено займіться найважливішою для вас справою в даний момент. Всі свої помисли, наполегливість, старання націльте на успішний результат.

  1. Працюйте високопродуктивно.

Витрачати час і вміння на виконання роботи без мети – нерозумно. Старанно й відповідально працюйте  над тим, що сприятиме досягненню  насамперед ваших цілей. А все інше – потім.

  1. «Як ти мені, так я тобі».

Ця німецька мудрість актуальна в усі часи. Хочете, щоб вас любили, -любіть самі. Хочете вірності, відданості, – майте ці якості самі і даруйте їх іншим. Ставтеся до оточуючих так, як хочете, щоб ставились до вас. Це дуже проста істина.

5.  Завжди будьте собою.

Подобатись, догодити чи допомогти всім – неможливо. Неможливо й дружити з усіма. Тому налагоджуйте зв’язки, стосунки з меншою кількістю надійних людей. Не підлаштовуйтесь під когось, залишайтесь завжди собою. Сконцентруйтесь на своїй значимості для конкретних осіб.

  1. Живіть чесно.

Ніколи не намагайтесь когось обдурити. Вчиняйте так, як вам дозволяє ваша власна совість. Живіть на радість собі й іншим.

  1. Стежте за порядком.

Час від часу в кожного з нас накопичується чимало зайвих речей. Викиньте весь непотріб, а що залишиться – розкладіть по поличках для зручного застосування. Порядок мусить бути й на робочому місці. Безлад відволікає й породжує стресові ситуації.

  1. Створіть ефективні системи.

Серйозно візьміться за впорядкування свого життя, зробіть його плин системним. Один день приурочте наведенню ладу в документації, інший – систематизації електронної пошти, доручень і т. д. Спробуйте все спростити, удосконалити і надалі працювати системно.

  1. Спокійно сприйміть недосконалості.

Частіше посміхайтеся. Радійте новому дню й новим сюрпризам. Дякуйте Богові за все добре й за прикрощі, що вас оминули. Життя, люди, речі, що нас оточують, – недосконалі. Тому називайте все своїми іменами, дозвольте їм такими й залишитись. Винагорода знаходить не досконалих, а тих, хто робить добрі справи на благо інших.

  1. Стережіться негативізму.

Шукайте друзів-однодумців, кому можете відкрити душу, посперечатись цивілізовано – без образ і скандалів, з ким можна порадитись, кого поважаєте ви і хто гордиться вами. Кожен день повинен бути приємним і радісним. Уникайте негативного спілкування. Є люди, що намагаються звалити на чужі плечі власні проблеми, скандалять, створюють незручні ситуації, неприємності. А самі тішаться. Чи варто тратити на них наше коротке життя?

  1. Не зважайте на чужі думки.

Прислухайтеся до свого внутрішнього голосу, вдихніть на повні груди свіжого повітря й поміркуйте, ким ви є і ким хочете стати. Забудьте,  що про вас думають інші. Не завжди варто приймати прості й безпечні рішення. Іноді треба ризикнути. Ризик – благородна справа, що дає поступ усьому новому. Будь-яку мрію можна здійснити. Треба лише в це твердо вірити й змусити повірити інших.

Джерело

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.
ТЕГИ: